PPP – Polskie Państwo Podziemne ☚

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 6 czerwca 2013

Przyszedł na to czas !!! Wygrywamy wtedy, gdy się nas boją, gdy wrogowie wiedzą, że ich grzechy zostaną ukarane.

To co obecnie się dzieje z tymi Jaruzelskimi, Kiszczakami już nawet nie zakrawa na kpinę

ONI Z NAS SZYDZĄ.

Czerwoni bandyci i mordercy śmieja się nam w twarz tańcząc na grobach polskich patriotów.

Pisałem już o tworzeniu „drugiego garnituru” PIS zwłaszcza w kontekście Smoleńska. To nieodzowny element walki z okupantem sowieckim i niemieckim. Nadszedł czas na tworzenie struktur PPP, aby stworzyć podwaliny pod Niepodległą Polskę.

Trzeba nam kontynuować pracę Polskiej Organizacji Wojskowej, Armii Krajowej, Żołnierzy Niezłomnych, WZZ i Solidarności Walczącej. Niech Ci co działają na forum publicznym powołują na swoje miejsce zastępców, by nie dopuścić do pustki którą spowodował zamach w Smoleńsku.

W naszej walce potrzebne są zdecydowane działania w sferze edukacji, wywiadu i organizacji życia politycznego. Tylko przygotowani zwyciężymy. Część nas musi zejść do podziemia aby uzupełniać braki kadrowe, które nastąpią. Nie łudźmy się że kondominium sowiecko-niemieckie odda nam Polskę mówiąc „przepraszamy za utrudnienia”. Oni będą walczyli do końca nie wahając się by użyć zbrodni, aby osiągać cele.

Tym którzy pukają się w głowę czytając ten tekst polecam lekturę historii współczesnej i mordy polityczne od 1939 do 2013 roku, Smoleńsk oraz dokonania seryjnego samobójcy.

Czas byśmy zrozumieli że na terytorium Polski trwa wojna.

Jak tworzyć struktury znajdziecie w historii POW Piłsudskiego i AK.

Ci którzy działaja na necie i w polityce są już dawno znani służbom, lecz Ci którzy dopiero wchodzą na drogę Niepodległości winni zachować anonimowość. Czas nam sprzyja, PIS zaczyna wygrywać, Sowiety tracą swa siłę w surowcach energetycznych, Niemcy zaczynają płacić za mit zostania supermocarstwem europejskim.

Jeszcze kilka lat i staniemy u progu szansy na wybicie się na Niepodległość.

Obowiązkiem Obozu Patriotycznego jest stworzenie państwa podziemnego które wypełni swoją rolę czyli eliminacji agentury w Polsce.

Tym którzy zaryzykują trzeba powiedzieć wprost „Nie liczcie na litość i jej nie okazujcie wrogom”, nie czekają was ordery i zaszczyty. Ale jednego możecie być pewni, że nasze dzieci i wnuki będą żyły w swoim kraju. Będą żyły w Polsce która zadba o ich interesy. Będą się bogacić i rozmnażać w świadomości, że zawdzięczają to nam. Dokończymy to, co zaczęło się w 1939 roku i zwyciężymy. Nie ukrywam, że jestem zwolennikiem radykalnych rozwiązań i wielu takich jak ja było gotowych walczyć z komunistami tak jak żołnierze Niezłomni. Bo tylko ta droga jest drogą gwarantującą nam zwycięstwo .

3MAJCIE SIĘ CIEPŁO…….. Chcieć to móc!!!

kat • niepoprawni.pl

Możliwość komentowania PPP – Polskie Państwo Podziemne ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: