Panie Borusewicz „ZGODA BUDUJE”

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 8 czerwca 2013

Największą zagadką Polski jest Borusewicz. …

„Borusewicz uważa, że fakt, iż polski Kościół reprezentuje zakonnik, redemptorysta o. Rydzyk i jego grupa.” „Większość Episkopatu, nie mówiąc już o księżach, wspiera kierunek narzucony przez o. Rydzyka. Ten człowiek jest zagadką.”

Największą zagadką Polski jest Borusewicz. Wnioskuję to z wypowiedzi Wałęsy. Wałęsa dużo wie, ale niechce powiedzięć jaką rolę pełnił Borusewicz u schyłku PRL. Może był współpracownikem, skoro ciągnął w inną stronę niż Lechu pchał.

Teraz Marszałek Senatu rzadko się odzywa, raczej mówić nie umie, mówią ,że „nie potrafi nic ciekawego powiedzieć, mówiąc zamienia rzeczowniki na przymiotniki, podmiot staje się orzeczeniem i nigdy nie wiadomo o co chodzi, a kiedy traci wątek nadyma wargi i robi śmieszną minkę mędrca.”

I nagle powiedział: Rydzyk reprezentuje polski Kościół, śmieszne, toż Kościół nie tak dawno oceniał Rydzyka. A kto to jest grupa Rydzyka? Może to jakiś tajny układ? A może to po prostu zwykła propaganda? Trzeba się przypodobać wpisać w walke z Radiem Maryja. Rydzyk jest zagadką? Zagadką?

Jaja Panie BORUSEWICZ, Rydzyka życiorys został już tak przewertowany, każde jego słowo w kazaniach odsłuchane przez agentów i ośmieszane. Jaka zagadka? Nawet widzą jakie ma drogie auto, wkładaja w jego usta to czego nie powiedział, robią z niego antysemitę. Szykanuja na każdym kroku. Co może Pan Panie Borusewicz nie wie?

„PO odpadnie od koryta i Borusewicz też zniknie.” a Rydzyk zostanie, ten ksiądz coś robi, nie jeżdzi do Mongolii, tylko próbuje działalności gospodarczej, którą mu utrudniają, działa w uczelni. Marszałek Senatu chyba nawet nie wykazał się żadną inicjatywą ustawodawczą. Może napisał jakieś artykuły albo książkę jak chociażby Wałęsa – nie niesłyszałem.

Panie Borusewicz wybory już niedługo, wygląda na to, że Pańska kariera polityczna się kończy? Więc lepiej nie dzielić i skłócać społeczeństwo tylko zauważyć i popatrzeć na Prezydenta i jego hasło „ZGODA BUDUJE”.

Kazimierz Demokrata-Polski • salon24.pl
fot. Tomasz Brankiewicz/Money.pl

LIST OTWARTY DO BOGDANA BORUSEWICZA ☚ przeczytaj

Możliwość komentowania Panie Borusewicz „ZGODA BUDUJE” została wyłączona

%d blogerów lubi to: