CZY PREMIER DONALD TUSK MA JESZCZE SZANSĘ NA SUKCES? ☚

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 11 czerwca 2013

Po wczorajszym występie Donalda Tuska w panalisowej ustawce, Europa pozostaje w nieutulonym żalu – okazało się, że dla naszego premiera Ojczyzna droższa jest pieniędzy i potencjalnych awansów (aplauz).

Tylko twitter nie chciał się nabrać – gorąco komentowano, że Angela przesłała już Donkowi odmownego smsa, wielce jest więc prawdopodobne, że uciekając np przed Smoleńskiem, w 2015r nasz Donek w kierunku żyrandola wystartuje.

Z populistycznego monologu ( na szczęście red Liz nie zagłaskał premiera na śmierć) dowiedzieliśmy się, że Donald Tusk ciągle ma marzenia, bo inaczej, jak mówi nie zawracałby nam głowy. Marzy o dobrobycie i chce rzetelnie zrealizować zadania z II-giego expose oraz dobrze wykorzystać “wynegocjowane” 400mld. Czytaj : “lody na drogach, służbie zdrowia, śmieciach itd/ niepotrzebne skreślić będą kręcone”….

A co z pierwszym expose?

Czy te cztery lata obywatele powinni podarować rządzącej koalcji gratis?

Premier oznajmił jednak, że kompleksów nie ma i nie da się wciągnąć w dyskusję “nacechowaną fatalizmem”. O wyliczanie swoich błędów najchętniej poprosiłby Jarosława Kaczyńskiego…(aplauz)

Polskę Donald Tusk odmienił przez wszystkie przypadki ( nawet kilka razy!) oraz uspokoił nas że jej przyszłość nie zależy od tego, jaki zegarek nosi min Nowak.

Wieczór z premierem był niezwykle poetycki – cytaty z Mickiewicza i Grechuty (Ostachowicz naprawdę się napracował, żeby je Donkowi wbić do głowy) mieszały się z łupkami i bezrobociem.

Padły również sakramentalne słowa “będę nieugięty” (aplauz)

Gdyby nie fakt, że od 10.04.2010r czekam na haniebny koniec kariery tego polityka, to może nawet bym się tym wczorajszym monologiem wzruszyła.


Lika • salon24.pl

Możliwość komentowania CZY PREMIER DONALD TUSK MA JESZCZE SZANSĘ NA SUKCES? ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: