★ DLACZEGO HIERARCHOWIE NADAL KOLABORUJĄ Z MOSKALAMI ? ☚ przeczytaj

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 12 czerwca 2013

Dzisiejsza rewelacja Radia Wnet to tylko maleńki fragment rzeczywistości, która rozgrywała się wokół Jana Pawła II za Spiżową Bramą. Maleńki, ale bardzo znaczący.

Oto jeden z najlepszych (zdekonspirowanych) agentów komuny pozyskuje informacje o najtajniejszym spotkaniu papieża od jego najbardziej zaufanego współpracownika – OSOBISTEGO SEKRETARZA! Co więcej, ten obecny wysoki hierarcha polskiego katolicyzmu usadowił się przy Karolu Wojtyle na wiele lat przed przeprowadzką do Watykanu (od roku 1966). Jeśli Turowski zdobył jego zaufanie i przejmował od niego najtajniejsze informacje, to kto jeszcze korzystał z łatwowierności i wylewności krakowskiego hierarchy?

Takich pytań w normalnym państwie i społeczeństwie powinno się postawić o wiele więcej i to bardzo dawno temu. U nas mamy jednak zgodna zmowę milczenia – komuniści chronią swoje źródła i używają ich dalej do swoich celów (od iście prozaicznych w rodzaju Stella Maris do politycznych o skali pojednania z cerkwią Putina), hierarchowie chronią swoją przeszłość lub osłaniają kolegów w imię korporacyjnej solidarności zwanej dla zmyłki „dobrem Kościoła”, naród zamyka oczy i uszy na prawdę, bo katolicyzm to ostatni bastion na drodze zagłady Polski. Nawet najmądrzejsi przedstawiciele naszych elit nie poruszają bolesnego tematu kolaboracji hierarchów za PRL i dziwnych zdarzeń z otoczenia JP II w obawie przed niezrozumieniem i gniewem ludu, który okrzyknie ich „stronnikami Palikota”.

Na tym milczeniu najbardziej korzysta Moskwa. Ma w hierarchach posłusznych wykonawców swojej polityki, może dalej bezkarnie uzależniać od siebie państwo polskie mając pewność, że ci, którzy mogliby przywrócić narodowi czujność, będą go dalej utrzymywać w bezbolesnej nirwanie.

Bez lustracji biskupów i zbadania pod kątem działań agenturalnych pontyfikatu Karola Wojtyły Polska nie stanie samodzielnie na własnych nogach. Tu spoczywa klucz do autentycznej wolności narodu.

Niestety nawet ‚nasze autorytety’ paraliżuje strach przed poruszeniem zagadnień ‚kluczowych” – zamiast tego będziemy mieli nadal radosne kibicowanie sondażom i organizację niczego nie zmieniających marszów…

Paweł Chojecki • naszeblogi.pl
„idź POD PRĄD”


Możliwość komentowania ★ DLACZEGO HIERARCHOWIE NADAL KOLABORUJĄ Z MOSKALAMI ? ☚ przeczytaj została wyłączona

%d blogerów lubi to: