☭ ★TW Alek: PiS u władzy, wojna z Rosją ☚

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 12 czerwca 2013

Kwaśniewski straszy Polaków wojną z Rosją na wypadek zwycięstwa wyborczego PiS.

Rosyjski agent wpływu w Polsce, tow. Aleksander Kwaśniewski, niedoszły magister, komunistyczny minister, prezydent II PRL, straszy Polaków koszmarną wizją zwycięstwa wyborczego znienawidzonego przez lewicę PiS-u. Otóż twierdzo on, że …”wygrana PiS byłaby utratą szans, by odegrać w Europie poważną rolę” – cytuję onet. Kwaśniewski wyrazić się mało precyzyjnie – chodzi mu oczywiście o odgrywanie roli w Europie przez niego samego i jego politycznych przyjaciół, bo przecież nie przez Polskę.

Ta pod szczęśliwie nam panującym Donaldem (polskość to nienormalność) Tuskiem w Europie przecież żadnej roli nie odgrywa, będąc jedynie rezerwuarem taniej siły roboczej.

Ale to nie wszystko: Kwaśniewski straszy Polskę wojną z Rosją; „bo przecież z tego Smoleńska trzeba wybrnąć”. W zasadzie słowa Alka dowodzą, że zna on prawdę o przyczynach tragedii smoleńskiej*. Szkoda, że nie opowie o tym Polakom.

*Alek mówił dalej: „Jeżeli będzie się upierał, że to był zamach, to ktoś będzie musiał za to ponieść odpowiedzialność, także po drugiej stronie granicy“.

Kwaśniewski wie, że o karze nie decyduje upór, lecz dowody. Innymi słowy wie, że Anodiny. Millery i Laski to lipa. Wie o tym, że zamach był wspólnym projektem Tusk-Putin.


Post scriptum: całe lewactwo jednoczy się do wojny z „fashyzmem”. Takze Michnik Adam zirytował się, że na jego akademii pojawili się „fashyści”, wołający: raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę. Policja (i „publiczność”) przywróciła ład i porządek… Żałuję, że mnie tam nie było.

Z ostatniej chwili: przed kancelarią premiera podpalił się człowiek. Znowu fashysta?

Jan Bogatko • niepoprawni.pl

Możliwość komentowania ☭ ★TW Alek: PiS u władzy, wojna z Rosją ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: