Błazen z Krakowa ☚

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 13 czerwca 2013

Nigdy nie lubiłem Jana Maria Rakiety, ani jako opozycjonisty, ani jako polityka, ani jako usuwającego się w cień obserwatora życia politycznego (defacto wyrzuconego w cień).

Taki nijaki jajogłowy bez wyrazu taka trochę ciamajda życiowa, silący się na granie roli męża stanu, państwowca, czyli kogoś kim w rzeczywistości nie jest.

W związku z tym, że różnica między tym kim się jest w rzeczywistości, a tym na kogo się kreuje, ba chwilami nawet Sam w tę kreację wierząc, to wychodzi tak jak teraz

kreacja
MĄŻ STANU – WYBITNY POLSKI POLITYK

– rzeczywistość
BŁAZEN – BEZ HONORU I AMBICJI

Prawie chlipiący na antenie TVN-u odprawiający jakieś żałosne brednie, że on państwowiec, opozycjonista i jego bohatera w twarz jakiś tam sąd jakiś tam wyrok śmiesznych sądów jego Bohatera Jana Marię Rakiętę komornik ściga z tytułem egzekucujnym.

To nieważne, że został wyczerpany tok instancyjny, że wyrok jest prawomocny i ma 6 lat.

Kornatowski pewnie liczył, że Jan Maria Rakieta wykona wyrok sądu stąd ta zwłoka. A tutaj co wyniosła olewka wyroku wielokrotnego posła na Sejm RP propaństwowca, często deklarującego szacunek dla prawa.

Cóż więcej, a jeszcze w ślad za dziadem cała plejada chlipiących polityków na czele z kolegą Gowinem bredzącym coś o moralnym prawie.

Jerzy W. • salon24.pl
fot. Jacek Bednarczyk/PAP

Możliwość komentowania Błazen z Krakowa ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: