„Codzienna” solą w oku mainstreamu ☚

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 17 czerwca 2013

Miarą wartości „Gazety Polskiej Codziennie” jest skala ataków, jakie na jej redakcję i czytelników przeprowadzają media mainstreamowe i politycy, którzy do tej pory posiadali monopol na opisywanie polskiej rzeczywistości – mówi „Codziennej” Joachim Brudziński.

Czytam „Gazetę Polską Codziennie”. Dla mnie obok „Naszego Dziennika” jest to jedyna gazeta, w której odnajduję prawdziwy obraz polskiej polityki i gospodarki. Wszystkie artykuły są oparte na rzetelnym warsztacie dziennikarskim i faktach. Obraz kraju, który przekazuje mi „Gazeta Polska Codziennie”, pokrywa się z tym, co sam obserwuję.

Prawdziwe niezależne media, jakich przedstawicielem jest „Gazeta Polska Codziennie”, są bardzo potrzebne w naszym kraju, bo są realną alternatywą dla mediów głównego nurtu. Życzę całej redakcji dalszego wzrostu liczby czytelników. Jednocześnie chciałbym życzyć tego, aby cały zespół wytrwał w przekonaniach, które odróżniają tytuł od innych mediów w Polsce, a więc w pełnej niezależności i warsztatowej rzetelności – mówi „Codziennej” Joachim Brudziński, poseł Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczący komitetu wykonawczego PiS‑u.

Joachim Brudziński • Gazeta Polska Codziennie
niezalezna.pl, fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Czytaj całość w „Gazecie Polskiej Codziennie”

Możliwość komentowania „Codzienna” solą w oku mainstreamu ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: