KIM JEST NOWAK ? ☚◙

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 24 czerwca 2013

Kto mógłby dzisiaj, gdy w sondzie 24 tysięcy użytkowników Onetu aż 82 procent źle oceniło rządy Tuska, powiedzieć te słowa : „Polacy potrzebują dzisiaj stabilności; a stabilnością nie jest PiS, potrzebują dobrobytu i nowoczesności; i to nie jest Palikot, czy żywe skamieliny z SLD. To są ludzie PO” ?….

Podobne słowa może dzisiaj wypowiadać tylko Szanowny Przywódca Kim Dzong Un wiedząc, że ogłupione przez jego poprzedników, tj. Kim Dzong Ila i Kim Il Sunga społeczeństwo Korei Północnej uwierzy w każdą brednię o dobrobycie i nowoczesności. Czyżby zatem Szanowny Przywódca Kim Dzong Un zawitał na pomorski Konwent Samorządowy PO gdzie padły słowa o „dobrobycie i nowoczesności” ? A może to minister Nowak, który przemówił Kimem na konwencie, odwiedził przedtem stronę internetową ambasady Korei Płn., skąd za darmo pobrał E-wydanie książki Szanownego Przywódcy Kim Dzong Una pt. „Wyżej wznoszcząc sztandar Songun, prężnym krokiem naprzód dojdziemy do ostatecznego zwycięstwa” ? Czyżby zatem min. Nowak przebrał się za Kima, czyli za Szanownego Przywódcę Platformy Obywatelskiej na Pomorzu?

Żarliwe przemówienie Nowaka do działaczy partyjnych Pomorza, niewątpliwie oparte zostało na dziele Kim Dzong Una i na jego słowach, kierowanych do działaczy Demokratycznego Frontu na rzecz Zjednoczenia Ojczyzny. Nowak wspomniał bowiem o „długim marszu” Platformy, po którym prężnym krokiem naprzód dojdziemy do ostatecznego zwycięstwa: „Platforma to długodystansowcy, a nie sprinterzy. PO jest w tym momencie, kiedy rozpoczyna długi marsz do całego cyklu wyborczego”…

Nowak – niczym Kim – nie zapomniał także zaapelować do partyjnej moralności każdego członka PO, zwracając się o uporządkowanie niektórych spraw wewnątrz partii w długim marszu po zwycięstwo: „Z Pomorza płynie apel do każdego z członków PO, aby w tym czasie kiedy rozpoczynamy marsz do pierwszego testu wyborczego, szczerze i honorowo rozliczyć samego siebie: co zrobiłem dla swojej społeczności, co zrobiłem dla swojej formacji politycznej, czy jej pomagam czy przeszkadzam – mówił Nowak, który szczerze i honorowo rozliczył się ze swoich zegarków.

Nowak – jak przystało na Szanownego Przywódcę Platformy Obywatelskiej na Pomorzu – dał nadzieję członkom rządzącej partii, że każdy z nich – wyżej wznosząc sztandar PO w prężnym kroku naprzód do ostatecznego zwycięstwa – także może liczyć na złoty zegarek. To nic, że zawalił się budżet III RP za 2012 rok, w którym zabrakło 16 miliardów złotych wpływów z VAT. To nic, że państwowy dług publiczny na koniec grudnia 2012 roku wyniósł ponad 840 mld zł (niecałe 53% PKB), a metodą unijną ponad 886 mld zł (prawie 56% PKB), a budżet na 2013 rok zawalił się już w maju tego roku ! Pomimo 14 procentowego bezrobocia, gdy z Polski uciekło za chlebem już 2,5 miliona Polaków, a gwałtowny spadek urodzeń sprawi, że w 2100 roku będzie tu żyło tylko 16 milionów Polaków, Nowak – jak przystało na Szanownego Przywódcę Platformy Obywatelskiej na Pomorzu – obiecuje już dzisiaj członkom partii złote zegarki, mówiąc: „Zaczynamy właśnie drugą falę modernizacji, to złoty czas w historii naszego kraju !”….

Tak więc już nie tylko garnitury od Bossa i Armaniego, topowe kreacje dla bezrobotnych małżonek członków partii, wina, cygara i kluby Go-Go oraz nieustanne haratanie w gałę ! Teraz każdy członek partii, która zaczyna drugą falę modernizacji – będzie mógł liczyć na złoty czas na spracowanym ręku ! Trzeba tylko „dobrze wykorzystać sprzyjającą sytuację” – jak podkreślił Nowak – Szanowny Przywódca Platformy Obywatelskiej na Pomorzu.

Czytając przemówienie mówiącego Kimem na konwencie PO Nowaka, warto sobie odpowiedzieć na pytanie: Kim jest Nowak ? Warto byłoby też wiedzieć, czy zamknięty dla publiczności konwent PO, partia zorganizowała już według sprawdzonych w Korei Północnej wzorów ?:


Kapitan Nemo • niepoprawni.pl

Możliwość komentowania KIM JEST NOWAK ? ☚◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: