☞ Państwowi terroryści zaatakowali Internet! ☚◙

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 25 czerwca 2013

Moim zdaniem ewidentnie widać, że to służby państwa są terrorystami, którzy nas chcą zastraszyć. Chodzi o to by ludzie bali się Internetu jak bomb i by zaakceptowali totalną inwigilację w Sieci.

W pierwszym momencie gdy usłyszałem o tych dzisiejszych alarmach bombowych zarządzonych na skutek wysłania anonimowych maili do szpitali, sądów, prokuratur, komend policji i obiektów handlowych w całym kraju pomyślałem, że rządzą nami idioci. Bo ewidentnym jest to, że na takie maile nie należy reagować, a jeśli już, to raczej informacje sprawdzać po cichu, a nie nagłaśniać tego.

Ale zastanowiło mnie to, jak się o tym wypowiadają różni eksperci w telewizji. Mówią, że nie wiadomo czy to żartownisie czy terroryści, niemniej akcja była skoordynowana, wymagała dużej wiedzy, wielu osób itd… Dziwne nie? Nie potrafią na szybko zaprosić do telewizji jakiegoś eksperta, który wyjaśni, że spam z zagranicznych adresów IP potrafi wysłać byle gimnazjalista działając samodzielnie? Dlaczego wciskają taki kit?

No i wymyśliłem. Sprawa jest oczywista. To jest akcja służb państwowych, która ma zastraszyć opinię publiczną tak, by zaakceptowała różne ograniczenia wolności w Internecie. Tam gdzie ewakuowano ludzi z różnych budynków zrobiono to z pewnością nie na polecenie jakiegoś głupka zarządzającego danym budynkiem, który przeczytał anonimowego e-maila, ale po prostu dostał takie polecenie z policji.

Tak, że nie jest prawdą to, że rządzą nami idioci. To zaplanowana i zamierzona akcja państwa, a idiotami jesteśmy my. Oni to wszystko robią by nas coraz lepiej kontrolować, by nam coraz bardziej ograniczać wolność, by nami łatwiej sterować, by nas lepiej przez to grabić i hodować jak bydło.

A więc to rzeczywiście była skoordynowana akcja, wymagająca współpracy wielu służb państwowych, a nie żadnych żartownisiów czy terrorystów. Samo wysłanie maili było proste, to mógł zrobić nieletni syn jakiegoś oficera, ale potem musiały nastąpić odpowiednie telefony, od odpowiednich służb, które ostrzegły odpowiednich zarządców budynków, że zagrożenie jest realne, by ci uwierzyli, że należy ewakuować ludzi.

Moim zdaniem ewidentnie widać, że to służby państwa są terrorystami, którzy nas chcą zastraszyć. Chodzi o to by ludzie bali się Internetu jak bomb i by zaakceptowali totalną inwigilację w Sieci. Zaraz pojawią się odpowiednie ustawy dotyczące Internetu i ten alarm bombowy będzie silną argumentacją, by je szybko uchwalić. Zakład, że to o to chodzi?

PS1. Właśnie odbywa się konferencja prasowa z Tuskiem i powiedział on, że już mają projekt przepisów o ochronie cyberprzestrzeni w Polsce – i wyraźnie zaznaczył, że nie będzie to ograniczać wolności obywatelskich – a więc to chyba już pewne, że szykują coś podstępnego.

PS2. Właśnie poinformowano, że już zatrzymano sprawcę. Ale za sprawcę uznano tego, kto wysłał te maile! A przecież to nie on jest sprawcą! Sprawcami są ci, którzy nakazali administratorom budynków ewakuację! To są właściwi sprawcy, bo przecież żaden sensowny administrator nie podjąłby takiej decyzji na podstawie anonimowego maila!

GPS • salon24.pl
fot. fakt.pl

Możliwość komentowania ☞ Państwowi terroryści zaatakowali Internet! ☚◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: