PILNE !! BOMBY TUSKA ! ☚

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 25 czerwca 2013

Stan zagrożenia w całym kraju… ale dla kogo ??

Bomba tu, bomba tam. Znaczy się, wojna ! I ani chybi narodowcy w akcji !!

Czy naprawdę ktoś uważa wszystkich Polaków za durni ?

Był bomber z Krakowa, który szykował zamach na Sejm, co prawda nie miał trotylu (ale mógł mieć) , nie miał wspólników (ale miał wsparcie agentów ABW czy CBŚ), niczego nie zmontował (ale uczył o wybuchach to mógł, bo się znał) itp. itd. – teraz powtórka ?

Stawiam, że w ramach walki z odradzającym się faszyzmem, obozem narodowym i kibolami ktoś „genialny” wpadł na pomysł , że skoro nic się nie dzieje, trzeba znaleźć dobry pretekst.

I tak dobrze, że poszli po najtańszej linii postepowania – tu telefon, tu mail, żadnych strat ani dowodów – bomba ! Nawet nic nie pierdykło, a temat zastępczy jak znalazł.

Za chwilę aresztuje się z 10 kiboli (najlepiej Śląska Wrocław), potem okaże się, że mózgiem operacji był jakiś oddział narodowców, a za miesiąc wybuchnie afera, że za wszystkim stoją siły prawicowe z pisem na czele jako inspirujące wszystkie te akcje.

Pozamyka się ze 100 osób, spacyfikuje resztę, naród się słusznie oburzy i będzie dalej popierał tak skuteczne władze. Ni nigdy nie pozwoli, by w ramach jakiś tam wyborów ktokolwiek, kiedykolwiek i jakkolwiek odsunął od władzy obecną ekipę !

Byłoby wesoło, gdyby nie było tak głupio….wojna tusko-tuskowa w pełnym rozkwicie. A może by tak od razu stan wojenny ???

A prorokowałem, że tak będzie – http://niepoprawni.pl/blog/656/zrobie-sobie-zamach

SZUAN • niepoprawni.pl
fot. fakt.pl

Reklama

Możliwość komentowania PILNE !! BOMBY TUSKA ! ☚ została wyłączona

%d blogerów lubi to: