Upadł mit KIBOLA! To są kibice. Patrioci! ☚ przeczytaj, obejrzyj

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ relacje by Maciejewski Kazimierz on 5 sierpnia 2013

NAGRANIE WIDEO!

Kibice Legii Warszawa pokazali klasę. Przed rozpoczęciem wczorajszego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała z ich inicjatywy uczczona została pamięć Powstania Warszawskiego. Był Mazurek Dąbrowskiego oraz minuta ciszy.

Stadion Wojska Polskiego w Warszawie imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego może pomieścić 40 tyś kibiców. Imponujące było zatem wykonanie Mazurka Dąbrowskiego w wykonaniu kibiców.

Obejrzyj nagranie:


W czasie minuty upamiętniającej poległych podczas Powstania Warszawskiego na stadionie rozbrzmiały syreny, a na telebimach wyświetlono symbol Polski Walczącej. Po chwili na trybunach rozbrzmiał Mazurek Dąbrowskiego.

Podczas wczorajszego meczu Legia Warszawa pokonała na własnym boisku Podbeskidzie Bielsko – Biała i tym samym umocniła się na pozycji lidera. Pierwszego gola dla podopiecznych Jana Urbana strzelił Marek Saganowski, który skierował piłkę do siatki w 41. minucie. Piłkę w bramce przeciwników umieścili m.in. sprowadzeni przed sezonem Helio Pinto oraz Henrik Ojamaa. Dla obu z nich były to premierowe trafienia w ekstraklasie. W przyszłym tygodniu Legioniści rozegrają rewanżowy mecz eliminacji Ligi Mistrzów z mistrzem Norwegii, Molde FK.

legia.com, Michał Polak • prawy.pl

Możliwość komentowania Upadł mit KIBOLA! To są kibice. Patrioci! ☚ przeczytaj, obejrzyj została wyłączona

%d blogerów lubi to: