Czy Duda to Bolek II ? ☚◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 20 sierpnia 2013

Cała dotychczasowa działalność i wypowiedzi przewodniczącego Solidarności dowodzą, że jest to człowiek obsadzony przez układ i prowadzony przez byłe służby, tak żeby nie zaszkodzić tej post PRLowskiej okrągłostołowej komuszożydowskiej mafi.

Duda chce dialogu i dyskusji z rzadem w chwili gdy ten rzad udowodnil ze on rzadnej dyskusji nie bedzie prowadzil, chce rozmow kiedy Polska plonie.

Duda to wentyl nastrojow jak juz cisnienie wzrasta wypuszcaja Dude zrobil kontrolowany strajk.
Intencja Dudy jest do tego zeby doprowadzic w ostatecznosci do nowego okraglego stolu,

Wypowiedzi i czyny Dudy sa niczym innym jak powieleniem sciezki jaka szedl Walesa.

W kraju gdzie ludzie pracuja za pensje glodowe czesto na nieludzkich warunkach, Duda sili sie na truizmy opowiadajac dyrdymaly ze demokracja jest dla wszytkich a nie tylko dla rzadu ,albo ze rzad powinien reprezentowac narod.

Dzis Duda byl gosciem Radia Maryja mozna bylo uslyszec jego nijakosc i calkowity brak zangazowania w tematy jakie poruszali dzwoniacy-np. jedn kierowca skarzyl sie na warunki pracy i ze nie ma sie do kogo zwrocic, a Duda ze w transporcie trudno zrobic zwiazki zawodowe!!!

Na calym cywilizowanym swiecie nie matakiej niemozliwosc zeby gdziekolwiek zrobic zwiazki zawodowe.

Codziennie moga byc strajki mniejsze lub wieksze nawet sprzeciwy i poparacie w kwesti jednego pracownika nieslusznie pokrzywdzonego w danej firmie,a nie czekanie na jakis odgorny glos od Dudy o dialogu.

Protest nastepuje w demokratycznym kraju zaraz po krzywdzie albo po zerwaniu rozmow, Duda jest tylko wedlug mnie gasnica i oportunista w reku wladzy.

Walesa byl do pewnego momentu przyjmowany u Jana PawlaII i ludzie miedzy inymi tez przez to mieli zaufanie do jednego z najwiekszych zdrajcow w historji Polski.

Czy Radjo Maryja zdaje sobie sprawe co robi lansujac Dude?
Mam nadzieje ze nie.

wilk na kacapy • niepoprawni.pl
fot. Dominik Werner/AG

Możliwość komentowania Czy Duda to Bolek II ? ☚◙◙◙ została wyłączona