I ma polać się krew ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 21 sierpnia 2013

To co z prawdziwą trwogą obserwuję w kraju, jest jakimś koszmarnym wspomnieniem lat minionych. Minionych…?

Establishment III RP, beneficjeńci okrągłostołowej zdrady narodowej, szykują nam krwawą łaźnię. Zdaję sobie sprawę z tego co piszę, wiem jak to brzmi, jednak zbyt dużo już widziałem, przeżyłem i zwyczajnie zbyt dużo wiem, by mieć wątpliwości. Upiory przeszłości wróciły i łapią nas za twarze. Wróciły bo, tak naprawdę, nigdy nie odeszły. Nigdy.

Bandyci rządzący bezkarnie naszym krajem zdali sobie sprawę, że Polska doprowadzona przez nich do bankructwa w każdym możliwym wymiarze: ekonomicznym, politycznym, wojskowym, demograficznym i, bez przesady, każdym innym wyczerpała swoje zasoby. Osiągnięto już dno, niżej się zejść nie da. A żyć przecież trzeba…

I bandyci ci zdali sobie również sprawę, że otumaniony, odurniały, zaczadzony naród (i społeczeństwo eksploatowane ponad wszelką, rozumną miarę) zaczyna rozumieć jak straszliwie był i jest oszukiwany i oszukany. Kontrfaktyczna rzeczywistość Republiki Okrągłego Stołu doszła do fazy pure nonsensownej. A to już rozumowi bluźni. Bluźni tak samo jak bluźniła bolszewicka schizofrenia, kiedy „zwykły” człowiek, co innego widział i co innego słyszał.

I, w pewnym sensie, historia zatoczyła koło. Z zachowaniem wszelkich proporcji, można pokusić się o stwierdzenie, że tak jak PRL wyczerpał ekonomiczne i polityczne podstawy dalszego istnienia, ergo niepodzielnego panowania zainstalowanej przez Rosjan zdradzieckiej szajki bandytów, która broniąc własnych interesów i interesów bratniego ZSRR, nie cofnęła się przed skrytobójczymi zabójstwami, powszechną inwigilacją i tysięcznymi zbrodniami przeciwko narodowi polskiemu, swoiście uwieńczonymi wprowadzeniem (z pogwałceniem wszelkich reguł prawa, w tym nawet kalekiej PRL-owskiej Konstytucji) Stanu Wojennego, tylko i wyłącznie dla zachowania władzy. Tak obecna bandycka klika o elementarnie mafijnym charakterze, nie zawaha się. Nie miejmy złudzeń.

Banda ta idzie najwyraźniej na zwarcie. Szuka krwi.

To całe szaleństwo związane z faszyzmem, homofobią, kibolstwem. Wypowiedzi Bolka, Tuska, Sienkiewicza, to nie jest przypadek! To nie jest zabawa. To jest przygotowywanie gruntu przed ostateczną rozgrywką.

Przygotowania te mają swe miejsce także poza granicami kraju. Artykuły w NY pisane na Czerskiej są tego przygotowania elementem. Bo bandyci muszą jakoś uzasadnić przed światem to, co chcą zrobić. Stąd nieustanne „robienie gęby” Polakom na różnorakich, międzynarodowych forach i w środkach przekazu. Przecież każdy przytomny człowiek zrozumie, że z faszystami trzeba się rozprawić. Tym bardziej trzeba wreszcie zakończyć piekielny antysemityzm, który Polacy mają „wszczepiony” wręcz genetycznie. A listę polskich „zbrodni” można przecież mnożyć…

A co zrobi „wolny świat”? Ano, jak już tyle razy, gówno! Gówno zrobi. Zachowa się dokładnie tak, jak po Zamachu Smoleńskim. Dokładnie tak samo. Bowiem Polska jest balastem dla bardzo wielu. I dla bardzo wielu jest nadal „bękartem”.

Bo może stanąć na drodze wielkim interesom wielkich.

Polska jest niepotrzebna. Jest niepotrzebna nikomu. I to też jest efekt „polityki” realizowanej niezwykle efektywnie przez ostatnich prawie już trzydzieści lat. Nie polskiej polityki i nie realizowanej przez Polaków i dla Polaków. Polityki zdradzieckiej.

Sytuacja nie jest taka jak w Sierpniu 80, kiedy, m.in. za sprawą polityki Reagana, zdychał wykrwawiony i skompromitowany w Afganistanie ZSRR. Przypomina bardziej rok 70. czy 76. Polacy, tak jak wówczas, są sami. I, tak jak wówczas, są podzieleni. Ale…

Ale są też dużo mądrzejści ( piszę o Polakach, nie o polactwie ). Są mądrzejsi i, mimo wszystko, dużo lepiej zorganizowani. Jeśli jeszcze nie faktycznie, to na pewno in potentia. A i bandyci są lepiej znani, i ich metody lepiej zrozumiane i rozpracowane.

Jest więc źle, ale nie beznadziejnie. Trzeba tylko, jak najszybciej, zrozumieć, że skończyło się babci sranie, a zaczął się „ostatni bal”. A tego typu „zabawa” z Polakami, świadomymi swej historii, ludźmi odważnymi ale przede wszystkim mądrymi, nie będzie dla nikogo „niedzielną majówką”.

Bardzo wiele się bandytom udało. Ale nie udało się i nie uda nas wykastrować!

Patologiczny antykomuch • naszeblogi.pl
Jestem zwierzęcym komuchożercą i genetycznym moherem, sługusem demonów patriotyzmu. Członkiem smoleńskiej sekty oszołomów i pomyleńców. Moim żywiołem są góry. Marzeniem – Wolna Polska.

rys. Andrzej Krauze

Możliwość komentowania I ma polać się krew ☚◙◙◙◙ została wyłączona