W Niemczech sceny jak z lat 20. XX wieku ☚◙◙◙◙ zobacz wideo

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 25 sierpnia 2013

Lewackie bojówki brutalnie rozbijają wiece polityczne swoich przeciwników.

Lewackie bojówki zakłóciły polityczny wiec Alternative für Deutschland – partii eurosceptycznej, namawiającej do zlikwidowania strefy euro i rezygnacji z dążeń do stworzenia superpaństwa europejskiego.

Do zdarzenia doszło wczoraj w parku miejskim w Bremie, gdzie lidera Alternatywy dla Niemiec Bernda Lucke, który niedawno gościł w Polsce i odradzał naszemu krajowi wchodzenia do strefy euro, przyszło wysłuchać kilkadziesiąt osób.

Około 20 minut po rozpoczęciu przemowy na podest, na którym stał Lucke wskoczył młody człowiek, który zepchnął przemawiającego ze sceny zanim ochrona zdążyła zareagować.

Tu można zobaczyć te dramatyczne sceny:


Na filmie tego nie widać, ale z opisu w niemieckich mediach wynika, że napastników było ośmiu i oni zaatakowali ludzi w tłumie. Jednego z działaczy lewak ugodził nożem w rękę. Kolejni napastnicy rozpylili gaz łzawiący i na filmie widać, że ludzie cofają się kaszląc i zasłaniając usta rękoma. Niemal natychmiast na miejscu pojawili się policjanci. Wezwano karetki pogotowia, bowiem 15 osób poczuło się źle na skutek wdychania gazu. Wśród widzów byli też jacyś Polacy, gdyż w tle słychać zdanie wypowiedziane w naszym języku.

W nocy z piątku na sobotę „nieznani sprawcy” zniszczyli w Stuttgarcie 500 plakatów AfD.

Nie damy sobie zamknąć ust

– skomentował to wydarzenie w „Stuttgarter Nachrichten” Prof. Dr. Lothar Maier, rzecznik miejscowego oddziału AfD.

W Niemczech zaczyna być naprawdę groźnie. Bandyci spod znaku Lenina i Che Guevary niszczą plakaty wyborcze i zakłócają mitingi polityczne partii Alternative für Deutschland tylko dlatego, że jest to partia konserwatywna i ma program inny niż do tej pory prezentował niemiecki establishment.

Jak przyznał sam Lucke to co się dzieje wokół jego ugrupowania zaczyna to przypominać sytuację z republiki weimarskiej, gdy bojówki w brunatnych koszulach napadały na swoich przeciwników politycznych i zrywały ich spotkania.

Dziś miejsce brunatnych koszul zajęły czerwone, ale metody się nie zmieniły.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nasi niemieccy sąsiedzi także mają swoją konserwatywną „watahę”, którą polityczno-medialny establishment chce „dorżnąć”. Kilka słów o Alternative für Deutschland

AfD Hamburgfot. facebook.com/alternativefuer.de

pi-news.net, wpolityce.pl
fot. youtube.pl (Moment ataku na Bernda Lucke)

Możliwość komentowania W Niemczech sceny jak z lat 20. XX wieku ☚◙◙◙◙ zobacz wideo została wyłączona