„Starzy ubecy szczują na nas swoje latorośle” ☚◙◙◙ polecam

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 26 sierpnia 2013

Ojciec Agnieszki Radwańskiej: Dziś trzecie pokolenie AK walczy z trzecim pokoleniem UB

Robert Radwański, ojciec tenisistek Agnieszki i Urszuli, powiedział tygodnikowi „Sieci”, że pomimo upływających lat, polska rzeczywistość niewiele się zmienia. – W pewnym sensie, choć w życie wchodzą kolejne pokolenia, to jest wciąż to samo. I dziś mamy starcie trzeciego pokolenia AK z trzecim pokoleniem UB. Starzy ubecy szczują na nas swoje latorośle. Wystarczy zobaczyć, kto tam, w tych mediach, pracuje. To jest udowodnione, kto jest kim i skąd się wziął – zaznaczył Radwański.

W wywiadzie udzielonym tygodnikowi „Sieci”, którego fragmenty opublikował portal wPolityce.pl, Radwański zasugerował, że utrzymujący się podział na dwie frakcje, „akowską” i „ubecką”, nie jest jedynym problemem. Polską, jak podkreślił, rządzi bowiem zły premier, który nie radzi sobie z nadchodzącymi po sobie wyzwaniami. – Gdyby to było jak na treningu czy podwórku, że jest grupa i dwóch najlepszych po kolei dobiera sobie zawodników, na zmianę, to pan Tusk byłby ostatnim, którego bym wziął do swojej ekipy – oznajmił ojciec tenisistek.

Radwański zauważył przy tym, że w słabą kondycję popadła cała Platforma Obywatelska, którą konsolidują już tylko władza i „paniczna obrona wersji Anodiny w sprawie Smoleńska”. Według niego prounijne nastawienie polityków PO nie jest bynajmniej wynikiem chęci unowocześnienia Polski. Radwański sądzi, że Donaldowi Tuskowi i jego współpracownikom zależy przede wszystkich na wygodnych posadach, do których przymilanie się Brukseli może doprowadzić.

natemat.pl
fot. Mateusz Skwarczek / AG

Możliwość komentowania „Starzy ubecy szczują na nas swoje latorośle” ☚◙◙◙ polecam została wyłączona

%d blogerów lubi to: