Czy znowu WRON-a nas pokona ? ☚◙◙◙◙ przeczytaj

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 27 sierpnia 2013

Postanowiłem powrócić dzisiaj do zbliżających się obchodów listopadowego Święta Niepodległości i prowokacji, jaką szykuje obecna ekipa korzystając, co wielce prawdopodobne, z doświadczeń obcych służb.

Skoro nie pomogli w 2011 roku sprowadzeni z Niemiec lewaccy bandyci i zadymiarze oraz policyjni prowokatorzy to trzeba pod obleganą przez innowierców naszą polską Jasną Górę przyciągnąć na 11-go listopada 2013 roku wielką kolubrynę, czyli zaprawionych w wywoływaniu rozruchów antyglobalistów z całego świata, o co zadbał „nasz” miejscowy Kuklinowski, czyli Donald Tusk organizując w tym samym czasie i miejscu „szczyt klimatyczny”.

Najbardziej przerażająca jest w tym wszystkim postawa „wiodących mediów” i „najwyżej cenionych dziennikarzy”, którzy zapewniają, że ta kolubryna nie służy do kruszenia murów tylko do wystrzeliwania confetti.

Patologiczny premier i patologiczne media przypominają do złudzenia patologicznego ojca sadystę, który chcąc „uświetnić” przyjęcie urodzinowe własnego dziecka ściąga na tę uroczystość wyrwikufli z pobliskiej mordowni i zapewnia swoją pociechę oraz rodziców zaproszonych dzieci, że race, petardy, kije bejsbolowe i kastety, w jakie zaopatrzył tych meneli, nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia i życia ich pociech.

Jakże to będzie pięknie wyglądało, kiedy zamiast wozu transmisyjnego TVN spłoną tym razem samochody CNN albo BBC i odbędzie się to na oczach całego postępowego świata?

Któż ośmieli się oskarżyć dzielnego polskiego premiera o łamanie demokracji, kiedy ten natychmiast wystąpi przed światową opinią publiczną z piękną płomienną mową i zapowie delegalizację wszystkich partii politycznych i organizacji odpowiedzialnych z zbrodnie faszystowskich bojówek.

Tegoroczne Święto Niepodległości zyska dawno już zaplanowana rangę i oprawę międzynarodową, ponieważ to, co ma się wydarzyć 11-go listopada w Warszawie jest przeznaczone głównie dla zagranicznej opinii publicznej.

Tusk już od dawna wie, w jaki sposób rozprawić się z Polakami by uniknąć odpowiedzialności za zbrodnie i przekręty ferajny, na której czele stanął. Do domknięcia tego planu brakuje tylko jednego jedynego elementu. Stąd zatrudnienie Bartłomieja Sienkiewicza i nawiązanie ścisłej współpracy z ze służbami specjalnymi Putina.

On musi „polski faszyzm i antysemityzm” pokazać całemu światu w na żywo transmitowanym i świetnie wyreżyserowanym krwawym spektaklu rozgrywającym się na ulicach polskiej stolicy.

Tusk przynajmniej na jakiś czas musi założyć knebel międzynarodowej opinii publicznej, aby ta milczała w momencie, kiedy on wraz z powołanym nowym odpowiednikiem WRON, rozpocznie akcję ratowania własnej skóry, co będzie się nazywało „ocaleniem Polski przed nieodpowiedzialnymi podpalaczami naszej ojczyzny”.

Na „wejście smoka” i wielkie historyczne wystąpienie Tuska przygotowałem mu nawet ściągę:

Mówię to z ciężkim sercem, z ogromną goryczą. W naszym kraju mogło być inaczej. Powinno być inaczej.
Dalsze trwanie obecnego stanu prowadziłoby nieuchronnie do katastrofy, do zupełnego chaosu, do nędzy i głodu.
Surowa zima mogłaby pomnożyć straty, pochłonąć liczne ofiary.

Szczególnie wśród najsłabszych – tych, których chcemy chronić najbardziej.
W tej sytuacji bezczynność byłaby wobec narodu przestępstwem.

Trzeba powiedzieć: dość!
Trzeba zapobiec, zagrodzić drogę konfrontacji, którą zapowiedzieli otwarcie przywódcy „Solidarności”.
Musimy to oznajmić właśnie dziś, kiedy znana jest bliska data masowych politycznych demonstracji, w tym również w centrum Warszawy, zwołanych w związku z rocznicą wydarzeń grudniowych.
Tamta tragedia powtórzyć się nie może.
Nie wolno, nie mamy prawa dopuścić, aby zapowiedziane demonstracje stały się iskrą, od której zapłonąć może cały kraj.
Instynkt samozachowawczy narodu musi dojść do głosu.
Awanturnikom trzeba skrępować ręce, zanim wtrącą ojczyznę w otchłań bratobójczej walki

Wojciech Jaruzelski, 13 grudnia 1981r.

kokos26 • naszeblogi.pl
Tekst opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moją nową książkę, „Polacy, już czas” ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza „Gaspara”
Gacparskiego, jak i poprzednią, „Jak zabijano Polskę”.
Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6

     

Możliwość komentowania Czy znowu WRON-a nas pokona ? ☚◙◙◙◙ przeczytaj została wyłączona

%d blogerów lubi to: