Czy zasługujemy…? ☚◙◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 4 września 2013

Junta Tuska zaczyna nam grać na najdelikatniejszych nerwach. Prowokują nas tak, by na jesieni móc przeprowadzić uwerturę do już definitywnego pożegnania z mrzonkami o Wolności.

Kofeina, kodeina, efedryna…adrenalina…Hantle w górę i w dół…
Rzeczywistość ma dwa wymiary – ten prawdziwy i ten oszukany, który chcą mi wtłoczyć do głowy medialnie…Ufff – jeszcze raz! Myślę, czuję, bardziej muszę! I jeszcze raz! Pot i żyły występują na czole. Gniew. Frustracja…Bezsilność…? Przed oczami i w duszy, stają obrazy rzeczywistości, błyskają tytuły newsów. Nie ma zgody na kłamstwo. Nie ma zgody na bezsilność…Hantle w górę! Jeszcze raz!

Za oknem słońce i codzienność obcego kraju…Co oni wiedzą i dlaczego tak mało…? O prawdziwych kłopotach trudnościach życia…Co jest lepsze z drugiej strony – nie wiedzieć nic i toczyć żywot spokojnego idioty, czy ‚wybrać cierpienie czy nudę? – oczywiście że to pierwsze’ – jak śpiewał taki jeden…? Niestety w polskich warunkach to nie jest kwestia wyboru, a kwestia przyzwoitości i pragnienia życia w normalnym kraju…które za chwilę będzie zduszane siłą, przy pomocy pałek i ciosów gestapowców dnia dzisiejszego – że sparafrazuję tytuł książki profesora Polaka o patriotyźmie.

Dzisiejsi zomowcy, tak samo jak ich poprzednicy, noszą na mundurach Orzełka – a przecież w żadnym stopniu nie zasłużyli na to, gdyż ani państwa, ani narodu w jakimkolwiek sensie nie bronią, nie reprezentują, nie są jego częścią!…’Polska’ ‚policja’, czyli de facto milicja. Tępe, prymitywne i bez duszy, narzędzia a łapach okupantów, niszczycieli narodu polskiego – junty Tuska i ‚Komorowskiego’. Bandy renegatów, lokajów zagranicznej finansjery i tych samych wciąż wrogów naszej Ojczyzny…

Wiecie co prawdziwi polscy policjanci powiedzieliby o tych śmieciach, bezczeszczących polski mundur?

Śmierć Wrogom Ojczyzny!

Tak by powiedzieli, ale nie powiedzą, gdyż prawdziwi polscy policjanci, leżą w mogiłach w Miednoje, zamordowani przez dziadów i ojców dzisiejszych namiestników Polski – strzałem w tył głowy, w piwnicy!

Nie ma od tej pory polskich policjantów, są obrzydliwe dziwki systemu, w całości do osądzenia przez sądy Wolnej Polski.

Wiecie co się stało? Albo inaczej zapytam: Czy wiecie w ogóle co się dzieje w miastach i miasteczkach, wsiach Polski? Jakie praktyki mają miejsce w wykonaniu tych świńskich synów w mundurach? O tych praktykach nie mówi telawizja, nie pisze ‚Wyborcza’…Bo wrogowie Prawdy zawsze kłamią.

W sobotę 3 dni temu, w lesie, banda umundurowanych bandytów postkomuny, napadła na grupę młodych Polaków, wracającą z piłkarskiego meczu jednej z warszawskich drużyn. W niewielkiej grupce napadniętych, najmłodsi mieli bodajże 12, czy 13 lat…!

Nie przeszkodziło to bandytom w mundurach brutalnie pobić Polaków bez powodu. Oprychy na tym nie poprzestały, gdyż doszło do upokorzeń, zmuszania do rozbierania się. I nie pozostawiono w spokoju nawet najmłodszych, dzieci! Wiecie jakie to jest zachowanie?

To jest dokładnie takie samo zachowanie jak pruskich okupantów, ruskich okupantów, zomowskich skurwysynów…Nic, zero – nie ma żadnej różnicy ludzie!

Jesteśmy poddawani już nie tylko wynarodowianiu, nie tylko ubożeni, wypędzani, odmóżdżani.

Dochodzi do tego że teraz zaczyna się jawna szykana, zwalczanie i próby masowego zastraszenia Polaków, szczególnie tych najbardziej odważnych, samodzielnie myślących, niezależnych i oddanych Polsce – czyli polskich kibiców!

Junta Tuska zaczyna nam grać na najdelikatniejszych nerwach. Prowokują nas tak, by na jesieni móc przeprowadzić uwerturę do już definitywnego pożegnania z mrzonkami o Wolności.

Oczywiście, słownie i medialnie da się ‚wytłumaczyć’ i objaśnić wszystko. I tak też być może się stanie. Nie zmienia to jednak w niczym faktu, że już teraz żyjemy w zniewoleniu, które osiąga poziom dużo głębszy i poważniejszy, niż to za czasów Bismarcka, cara, czy tej szmaty Jaruzelskiego.

Dzisiejsze zniewolenie jest widoczne, owszem, ale nie dla wszystkich jeszcze. Poziom zaś zakłamania i manipulacji socjotechnicznej, stwarza najgłupszym złudzenie namiastki szczęścia, ewentualnie pozwala nimi tak manipulować, by za swoje nieszczęście obwiniali nie rzeczywiście winnych temu zdrajców, a np. Kaczyńskiego, Macierewicza, czy kibiców.

Tak, to zniewolenie teraz, już nie skończy się umiarkowaną stabilizacją w oparach telawizyjnych seriali. To kłamstwo nie zostanie zakrzyczane Wojewódzkim, czy zaślepione efektowną imprezą sportową. Z tym kłamstwem i tym razem już na pewno, pójdziemy na wojnę – bo nie mamy innego wyjścia!

Tu i teraz ludzie – dziś, jutro, pojutrze, są nam zabierane prawa nie tylko obywatelskie, ale i prawa człowieka! Dziś, jutro, pojutrze, kolejne dzieci, młodzież, padną ofiarą napaści rzezimiechów ubranych w polskie mundury! Już rozpoczął się szkolny rok – a czy wiecie, że Wasze dzieci już mają się nie uczyć i nie wiedzieć o polskich lekturach? O kanonie Historii i patriotyzmu z literatury? Czy wiecie że starsi ludzie – tak, dziś, jutro, ciągle! – umierają w opuszczeniu i w ciszy! Wiecie że to ‚państwo’ ich zabija po prostu?! Oni nie mają pieniędzy nie tylko na lekarstwa, ale też na żywność! A wiecie co w tym samym czasie czynią zbrodniarze – okupanci? Oni przyznają sobie nagrody w wysokości 500 tysięcy złotych! Kupują krzesła za 13 tysięcy od sztuki…

Polskie zaś dzieci są w szkołach demoralizowane, wypędzane za granicę. Polskie dzieci są bite w lesie w genitalia, upokarzane, straszone, poniżane! Polska, patriotyczna młodzież, jest we własnym kraju prześladowana za patriotyzm i Miłość Ojczyzny!

Ludzie – żyjemy pod okupacją i jesteśmy eksterminowani! Napadają nas, ośmieleni do tego, bandyci w mundurach, a z telawizora słyszymy coraz więcej słów na temat bezpieczeństwa.
Jeśli odczytamy to poprawnie, wiedzieć musimy, iż czas szykować się na wojnę. Nie mamy wyjścia ludzie. Musimy bronić siebie i przyszłości dzieci, bo one są atakowane w biały dzień!

…No chyba że już nie zasługujemy na Wolność i ludzką godność…

Goły • ostatnia-kohorta.fuckpc.com
fot. himavanti.org

Możliwość komentowania Czy zasługujemy…? ☚◙◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: