Reżim odsłania swoją prawdziwą twarz ☚◙◙◙◙ przeczytaj

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 5 września 2013

Akty bandytyzmu resortów siłowych w służbie reżimu III RP są mile widziane …

Jak podała Gazeta Wyborcza, Prokurator Generalny Andrzej Seremet:  domaga się, by prokuratorzy żądali bezwzględnych kar więzienia dla stadionowych bandytów i nie zgadzali się na wyroki w zawieszeniu.

A co jeśli chodzi o bandytów zatrudnionych w służącej reżimowi Policji?
Czego domaga się prokuratura wobec skazanego policjanta, który skopał po głowie i twarzy Bogu ducha winnego człowieka, który brał udział w Święcie Niepodległości?

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Dariusz Ślepokura dla PAP:  „Po wakacjach warszawski sąd rozpatrzy apelację prokuratury od wyroku skazującego policjanta na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata i 8-letni zakaz wykonywania zawodu w związku z pobiciem demonstranta w czasie Marszu Niepodległości w 2011 roku.

W ocenie śledczych wyrok jest za surowy, a sąd rejonowy źle ocenił zgromadzone dowody. W apelacji na korzyść oskarżonego prokurator wnosi o uchylenie tego wyroku i przekazanie sprawy do ponownego rozpoznania”.

Sytuacja do złudzenia przypomina PRL oraz bezkarność jaką cieszyły się prymitywne tłuki i lewary zatrudnione w ZOMO.

Akty bandytyzmu resortów siłowych w służbie reżimu III RP są mile widziane i jak zapowiedział Tusk, zwróci się do mediów o stworzenie „atmosfery akceptacji dla działań policji także wtedy, kiedy te działania będą bardzo zdecydowane i brutalne”

kokos26 • naszeblogi.pl
Już od jutra najnowszy numer tygodnika Warszawska Gazeta w kioskach

fot. internet

Reklama

Możliwość komentowania Reżim odsłania swoją prawdziwą twarz ☚◙◙◙◙ przeczytaj została wyłączona

%d blogerów lubi to: