Jak Donald Códotwórca zamordował KRYZYSA ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 6 września 2013

– przypowieść Rządu Ludowego

KRYZYS to wytwór a’la amerykańska stonka ziemniaczana zrzucona na III RzeszePOspolitą przez wrogów imperium nadwiślańskiego. Wyglądem toto przypomina z profilu niejakiego Kaczyńskiego, z tyłu Macierewicza, a z przodu samego papieża!!!

Tenże KRYZYS został zwabiony w sidła naszego wielkiego wodza DNALDA FRANCISZKA, który na pasie ma wygrawerowane TUSK MIT UNS !!!

Ten pomiot został zwabiony do III RzeszyPOspolitej bajkami o Zielonej Wyspie i przyjaznym państwie, niskich podatkach oraz reformach platformy co to miała ich pełne szuflady.

Kryzys jak tylko przekroczył granice został sPOłowany a następnie przewieziony do osobistej celi POroka Tuskajasza. Tam będąc gnębionym, bitym i torturowanym przyznał się do wszystkiego. Premier osobiście torturował łobuza wożąc go po RzeszyPOspolitej pociągami, przejezdnymi autostradami, walącymi i zatapianymi mostami oraz taplał go na basenie narodowym.

Skazując go na życie za 800 zł miesięcznie doprowadził do wychudzenia kryzysa. Ciągając go po lekarzach i szpitalach oraz zmuszając go do wydania ostatniego grosza na lekarstwa sPOwodował zapaść u tego wyrzutka imperializmu.

Żeby zwielokrotnić efekt zmuszono Kryzysa do amputacji sisiaka żeby POczuł smak transwestyty i pedała faszerując go jednocześnie doPOlaczami. Około 24 godzin Kryzys spędził sam na sam z Biedroniem i jak relacjonują dziennikarze śledczy miał ponoć stwierdzić że od tej platformy i rucha palikota „DUPA GO BOLI”.

Znęcał się na Kryzysem Donald Franciszek, lecz w jakże słusznym celu. Kryzys chudł w oczach i ledwo trzymał się na nogach ….. chudł , chudł aż zdechł z rozpaczy i nędzy. Z biedy i smutku oraz załamania nerwowego.

Dlatego słusznym jest stwierdzenia Donalda Duce iż KRYZYSU NIE MA, KRYZYS ZDECHŁ…..
Lekarze w sekcji Kryzysa napisali „ Niech ten przykład będzie nauczką dla innych przybyszów z zachodu co czeka ich po przybyciu na Zieloną Wyspę”

Ps. Wniosek z tego taki iż warunki życia panujące w imperium nadwiślańskim są zabójcze dla ludzi tzw europy zachodniej. Więc jeśli chcesz się zemścić na angliku, Niemcu, francuzie to zaproś ich do III RP i daj mu swój zarobek, karząc mu przeżyć tylko jeden miesiąc, korzystając ze służby zdrowia, komunikacji, szpitali i usług medycznych ,itd….itd…..itd….. aż wyzionie ducha.
Mieszkańcom Zielonej Wyspy gratuluje odporności na życie w szkodliwych i ekstremalnych warunkach bedąc pełen podziwu dla zaradności Polaków. Lecz zamiast sobie radzić lepiej PIERDOLNIĘTYCH PRZYWÓDCÓW ZGŁADZIĆ. I tym optymistycznym akcentem życzą państwu siły by tego dokonać zamiast z tego „dobrobytu” konać.

kat • naszeblogi.pl
fot. facebook

Możliwość komentowania Jak Donald Códotwórca zamordował KRYZYSA ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: