Życiorys Pierwszej Damy ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 11 września 2013

Pani Anna Komorowska, aktualna Pierwsza Dama, nie doczekała się biografii, a szkoda.

Okazuje się, że jej rodzice to funkcjonariusze MBP, a później MSW, zwolnieni „na fali haniebnych antysemickich czystek, do końca działali w PZPR”, jak utrzymuje prasa. Sama była harcerką „Czarnej Jedynki”.

Biografia Pierwszej Damy zapewne tłumaczy pewne posunięcia pana prezydenta. Długo zastanawiałem się nad tym, jak uczciwy człowiek, bez pezetpeerowskich powiązań, może podać rękę takiemu negatywnemu bohaterowi, jakim jest odpowiedzialny za przelew krwi Wojciech Jaruzelski zaproszony przez p. prezydenta do czcigodnego grona w Pałacu Prezydenckim.

Okrycie tajemnicą przeszłości pani prezydentowej niewątpliwie pomogło panu prezydentowi wygrać wybory, bo taka jest ludzka natura, mimo, że za błędy swych rodziców rzecz jasna ona nie odpowiada co odpowiada z kolei na pytanie, dlaczego p. prezydentowi IPN pozostawał solą w oku i chciał jak najszybciej (nie tylko on zresztą) zmarginalizować tę pożyteczną placówkę badań nad najnowszą polityczną historią Polski.

Zbyt wiele min zalega na półkach archiwum.

Tylko najstarsi pamiętają, co to było MBP


Jan Bogatko • niepoprawni.pl
Post scriptum: Marek J. Minakowski, pierwszy genealog Rzeczpospolitej, nie podaje genealogii p. prezydentowej. Utrzymywana była ona dotąd w tajemnicy. Teraz nie bez winy Pierwszej Damy stanie się ona tematem plotek.

fot. newspix.pl

Reklama

Możliwość komentowania Życiorys Pierwszej Damy ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: