Sakiewicz wyautowany w telewizji Trwam ☚◙◙◙◙ przeczytaj

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 20 września 2013

W sobotę 14 września 2013 roku, TV Trwam przerwała transmisję z manifestacji  w Warszawie w chwili, gdy na mównicę wszedł redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz. czy można się dziwić ?

Na wiecach TV Trwam…  rozdawano ulotki TV Republika.

Gdy podczas masówki związkowej w Warszawie, w sobotę 14 września, wszedł na mównicę redaktor naczelny Gazety Polskiej i animator telewizji Republika, Telewizja Trwam przerwała transmisję.

Sporo ludzi w Polsce jest przekonanych o trwałym konflikcie pomiędzy o. Tadeuszem Rydzykiem i środowiskiem toruńskich mediów Radia Maryja i TV Trwam a Tomaszem Sakiewiczem i „obozem” „Gazety Polskiej”. W maju czytaliśmy wypowiedź  pana Sakiewicza  w jego gazecie: ” wielu mediom jest na rękę sztuczne generowanie konfliktu pomiędzy środowiskiem „Gazety Polskiej”, telewizji Republika a środowiskiem TV Trwam imediami ojca Tadeusza Rydzyka. Mój stosunek do TV Trwam, Radia Maryja i „Naszego Dziennika” pozostaje taki jak zawsze był:…… ”

To pewnie dla wsparcia Telewizji Trwam wykupiono na platformie cyfrowej pana Solorza miejsce dla telwizji Republika. I chyba po to aby to wsparcie mogli wszyscy zobaczyć :” podczas  marszu w obronie TV Trwam w Ostrowie Wielkopolskim  rozdawano ulotki zachęcające do oglądania telewizji Republika. – Trzeba rozszerzać strefę wolnego słowa – wyjaśniał inicjator akcji  Bogusław Cebulski, lider Kapeli Znad Baryczy.  Na pięciu tysiącach ulotek Cebulski namawiał do oglądania Republiki.

Kto mi podpowie jak właściwie nazwać takie bezczelne zaprzaństwo ?

Nie należy tez zapominać że wczesniej poszło o „sprawę arcybiskupa Wielgusa”. Redaktor Sakiewicz i jego „kamanda„, firmowane przez niego media,  nader aktywnie włączyli się w akcję niedopuszczenia do objecia archidiecezji warszawskiej,  przez abpa Wielgusa i doprowadziła do publicznego jego poniiżenia.

Które z poglądów głoszonych przez biskupa Wielgusa nie podpasowały zamachowcom że zdecydowano osadzić w Warszawie libertyna Nycza a i nie przeszkadzał im zyciorys obecnego Prymasa.

Oto próbka poglądów arcybiskupa Wielgusa, które zdenerwowały szefa gazpola :

 

Ta homilia nawiązujaca do dawnych strajków jest po ostatnim weekendzie, jak najbardziej na czasie.

Nie ma się co dziwić,  że wystapienia przywódców moralnych są ciagle aktualne. Nic sie bowiem tak naprawdę na lepsze w naszym kraju nie zmienia.

Ciagle przecież u władzy sa ci sami.
A szykują się do podmiany ich własne klony.

PS
Jakim celom tak naprawdę służą kluby GP.
Czy ktoś zna przykład jakiejkolwiek innej gazety z takimi klubami? 
Czy są one zalążkiem przyszłej parti która wejdzie w miejsce POPiS-u?

Nathanel • niepoprawni.pl

Możliwość komentowania Sakiewicz wyautowany w telewizji Trwam ☚◙◙◙◙ przeczytaj została wyłączona

%d blogerów lubi to: