Strach przed Kaczyńskim zwycięża ? ☚◙◙◙◙ przeczytaj

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 22 września 2013

Pogłoski o śmierci PO znowu okazały sie nieco przesadzone. Dzielni zwiazkowcy tchnęli nowe życie w płuca Tuska i Kaczyńskiemu zaraz opadło- i to w połowie.

Katastrofa.

Rząd kontynuuje sobie beztrosko kpiny ze społeczeństwa.

… Bałamuci sondażami.

Całkiem niedawno pozwoliłem sobie pisać tak:

Wydaje się żę taktyka przyjęta przez Tuska zawiera dwa główne elementy.

Pierwszy : to udawanie stanu „zagrożonej pozycji lidera” .

Drugi : Żonglowanie sondażami, które sprawia ten sam efekt jak fakirowe granie kobrze na flecie. Trzeba jednak pamietać że nak koniec tego grania , fakir łapie jadowitego gada za łeb i wkłada do worka. Kobrze w tym czasie wydaje, że to ona majestatycznym kołysaniem oslabia czujność fakira. Takiemu złudzeniu jak kobra ulegają zwolennicy PiS, którym do ucha leje sie jak miód informacje o rosnacej przewadze sondażowej nad PO

W sondażach NIC się nie zmieniło. Nie rośnie poparcie PiS w społeczeństwie tylko rośnie , i to tylko w sondażach, przewaga nad popaprańcami.  No i co mamy dzisiaj?

Na czele PO – 24 proc. poparcia, przed PiS – 20 proc – donosi TVP INFO.

5-procentowy próg wyborczy przekroczyłyby także: SLD (8 proc.), PSL (5-proc.) i Ruch Palikota (5 proc.). 24 proc. badanych, pytanych, na kogo zagłosowaliby w takiej sytuacji, odparło: „Trudno powiedzieć”.

Gdyby były minister sprawiedliwości i były poseł PO Jarosław Gowin założył nową partię, to oddałoby na nią głos 7 proc. ankietowanych – wynika z sondażu CBOS.

Takich jaj to nie znosi ani żółw z Galapagos ani australijski struś. nasze matoły są gotowe głosowac na coś co wogóle nie istnieje i nawet nie maja pojęcia jak by wyglądało gdyby się narodziło. Mamy 7 % idiotów to nawet wiecej niż tych co popierają zboczków . Czy jest jakiś inny kraj mający tylu niedorozwinietych obywateli ?

A niby co miało spowodować spadek poparcia dla PiS prawie o połowę ?

PS. Ciekawe że nikt nie bada co by było gdyby Sakiewicz założył partię, co chyba zamierza, bo obecnie jeździ po USA i prowadzi kampanię polityczną. Wypadłby w sondazu  lepiej czy gorzej od Gowina?

Nathanel • niepoprawni.pl

Dodatkowe spotkania z Tomaszem Sakiewiczem w USA

We wtorek i środę odbędą się dodatkowe spotkania w Stanach Zjednoczonych z redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej” Tomaszem Sakiewiczem.

​Dodatkowe spotkania z Tomaszem Sakiewiczem w USA - niezalezna.pl

24 września we wtorek o godz. 20, red. Sakiewicz spotka się z polakami z Bostonu. Sala Matki Boskiej Częstochowskiej Południowy Boston, 655 Dorcher Ave Boston Ma 02127.

25 września o godz. 19.30 odbędzie się 66 spotkanie Klubu Jagiellońskiego im. Św. Kazimierza w Newark.

Spotkanie będzie miało miejsce w sali b. klasztoru przy Kościele Św. Kazimierza w Newark (91 Pulaski Street, Newark).

Motywem przewodnim spotkania będzie pytanie: „Czy Polonia Amerykańska da się obudzić dla ratowania Polski?

Na spotkanie zapraszają moderatorzy Klubu: Jerzy Prus, Stanisław Śliwowski i Andrzej Burghardt, Małgorzata McGrath, Artur Kowalski, Jacek Moszczyński,John Czop i John McGrath.

niezalezna.pl
fot. Zbyszek Kaczmarek / Gazeta Polska

Możliwość komentowania Strach przed Kaczyńskim zwycięża ? ☚◙◙◙◙ przeczytaj została wyłączona

%d blogerów lubi to: