✈ Czy Lasek jest idiotą ? ☚◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 29 września 2013

Zdecydowanie tak.

Robi z siebie idiotę za kasę. Niewiarygodne jest zeszmacenie się tego człowieka i jego bezczelność. To „flanela” najgorszego gatunku czyli sowieckiego.

Jakim trzeba być idiota żeby człowiek prowadzący śledztwo w imieniu rządu Tuska żądał od zespołu parlamentarnego (komisja społeczna nie mająca dostępu do dokumentów źródłowych) dowodów w sprawie katastrofy. Lasek wybitny szkodnik a prawdopodobnie agent wpływu obraca kota ogonem i strzela w śledztwo obywatelskie żądaniem przedstawienia dowodów.

Ty głąbie sowiecki, ty POlitruku, ty flanelo Tuska wal się na ryj zaprzańcu.

Najpierw udostępnij dowody które zebrała komisja Milera, pokaż całej Polsce co badaliście i jak badaliście. Udowodnijcie że zrobiliście wszystko w celu wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej.

Dla mnie tacy jak ty potwierdzają tylko moja diagnozę że Polską rządzi koteria sowiecka i niemiecka. Jak już przyjdzie czas, czy tutaj na ziemi, czy tam po drugiej stronie będziesz za swoje kłamstwa smażył się w piekle.

Tą droga pozdrawiam Pana Antoniego Macierewicza życząc wytrwałości i opieki Matki Boskiej. Bo prawda musi zwyciężyć.

Wszystkie poszlaki i ustalenia wskazują na zamach. Jakże nisko upadliśmy jako naród, że pozwalamy takim flanelom rządzić, prowadzić śledztwo.

Naczelna Prokuratura Wojskowa to zespół do zacierania śladów, do kłamstw i oszustw. Wszyscy zamieszani w to zacieranie śladów będziecie ścigani przez Polskich prokuratorów, nie damy wam uciec abyście ponieśli odpowiedzialność za całe zło, które wyrządzacie Polsce.

Myślicie że zdusicie siłą i kłamstwem wolnych Polaków? Mylicie się. Tu jeszcze żyją ludzie którzy się was nie boją. Tu żyją ludzie którzy poczuli już sowiecki i niemiecki but. My tu wiemy czym pachnięcie i potrafimy się bronić. Nie myślcie sobie że wam to zapomnimy ….. .

Wasze kłamstwo ma nogi krótkie i dlatego chodzicie na dupie. Dla mnie jesteście zaprzańcami i zdrajcami. Jesteście sowieckim gównem nasranym przez NKWD w Polsce. I my to gówno uprzątniemy!!! Wrócicie tam gdzie wasz miejsce …. Do szamba !!!

Szczyt waszej hiPOkryzji przekroczył barierę śmiechu i żenady!! Jesteście żałośni w tych waszych kłamstwach i oszustwach. Ja mówię wam DOŚĆ!!! I cierpliwie poczekam żeby was dopadł Polski Sąd i Polski Prokurator.

Ten wasz spokój zostanie zburzony gdy dojdzie do konferencji o Smoleńsku. Ja wiem że się tego boicie jak ognia bo to dla was kołek osikowy w serce. Dlatego lasko Tuska dawaj o informacje ilu was tam jest żebym mógł wystrugać odpowiednia ilość kołków osikowych aby unicestwić czerwonego szatana, którego sługami jesteście.

Na POhybel wam, na POhybel !!!

kat • naszeblogi.pl
fot. Marcin Pegaz, Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Reklama

Możliwość komentowania ✈ Czy Lasek jest idiotą ? ☚◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: