Niepodległości za dwie kopiejki nie będzie ☚◙◙◙◙ przeczytaj !

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 29 września 2013

Trwa kolejna próba zdyskredytowania ekspertów sejmowego zespołu kierowanego przez Antoniego Macierewicza, a cała ta ohydna akcja dezinformacyjna bazuje na tym, że smoleńscy kłamcy liczą na krótką pamięć Polaków i ich powierzchowną wiedzę na temat smoleńskiego dramatu.

Warto przypomnieć, że głównymi „ekspertami” tych, którzy zarzucają niezależnym naukowcom sejmowego zespołu brak kompetencji byli przez długie miesiące, redaktor Jan Osiecki, który zniknął z widoku totalnie skompromitowany.
Kolejnymi „specjalistami” byli, pamiętny z czasów PRL konferansjer Festiwalu Piosenki w Kołobrzegu, Tomasz Białoszewski oraz ojczym Justyny Pochanke z TVN24, płk Stefan Gruszczyk.

Warto też wspomnieć wylansowanego przez Monikę Olejnik byłego nauczyciela fizyki i instruktora karate Krzysztofa Łozińskiego, który zasłynął eksperckim stwierdzeniem: „Każdy wieśniak wie, że brzoza nie jest miękka”.

Głównym czynnikiem, który ma chronić wspólników zbrodni jest rosyjsko-polska pełna zgoda na to, że wszystkie podstawowe dowody zbrodni pozostaną w Rosji i nigdy nie dopuści się do nich niezależnych ekspertów. Po przeszło trzech latach nadal nie mamy wraku, telefonu satelitarnego prezydenta, kamizelek kuloodpornych i broni borowców, a do sekcji zwłok, które prokuratura musiała zarządzić z uwagi na skandaliczne pomyłki w pochówkach nie dopuszczono patomorfologów wskazanych przez rodziny.

Przez ten cały okres trwa z rozmysłem prowadzona cyniczna akcja zwodzenia polskiego społeczeństwa udawaną troską polskich władz o sprowadzenie tych dowodów do Polski.

Warto sobie przypomnieć te niezliczone zapewnienia i obietnice by zrozumieć, na czym polega bezwzględna i cyniczna akcja osłaniania propagandowo winnych zbrodni, prowadzona przez reżimowe media, w którą to akcję idealnie wpisują się ostatnie poczynania Gazety Wyborczej.

13 maj 2010 TVN24

„- Nie mam informacji, żebyśmy posiadali taki dowód rzeczowy – mówił Andrzej Seremet o telefonie satelitarnym prezydenta. Prokurator generalny przyznał to w rozmowie z TVN24.”

21 lip 2010, 00:01 RMF FM/TVN24

„Polska prokuratura badająca katastrofę Tu-154 oprócz telefonu satelitarnego prezydenta nie otrzymała również broni należącej do funkcjonariuszy BOR, którzy lecieli z Lechem Kaczyńskim. – Są to przedmioty, które stanowią dowód w sprawie prowadzonej przez prokuratorów rosyjskich – mówił Seremet. Ze względu na przedłużone przez Rosjan śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej broń może wrócić do Polski za kilka miesięcy.”

PAP 27.10.2010

„ Realnym terminem zakończenia prac polskiej komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy smoleńskiej jest styczeń 2011 r. – oświadczył w Sejmie szef MSWiA Jerzy Miller. Prace wydłuży procedura opiniowania projektu raportu Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK).”

PAP 6 grudnia 2010

„Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski poinformował, iż w poniedziałek podczas rozmów z min. Aleksandrem Konowałowem przekazał oczekiwanie polskiego rządu, aby wrak samolotu Tu-154M trafił do Polski jeszcze przed pierwszą rocznicą katastrofy smoleńskiej.

Minister dodał, że podczas rozmowy min. Konowałow „złożył deklarację, że na etapie nieformalnych kontaktów i rozmów z przedstawicielami rosyjskiej prokuratury oraz innych instytucji, które w tej sprawie formalnie będą podejmować decyzję, będzie popierał ten wniosek i tę polską prośbę”.

Radio Zet 4 stycznia 2011

“W chwili obecnej szczątki samolotu są w dyspozycji rosyjskiego Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego, wyjaśniającego po stronie rosyjskiej okoliczności katastrofy. Gdy zakończy on czynności, przekaże go rosyjskiej prokuraturze. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że zarówno rosyjska, jak i polska prokuratura będą opierać się o badania wraku przeprowadzone przez MAK, mam nadzieję, że jest szansa na to, iż szczątki samolotu trafią do Polski jeszcze przed 10 kwietnia, czyli przed rocznicą katastrofy” – powiedział dziennikarzom minister Kwiatkowski

9 kwietnia 2011-06-29 RMF FM

„Starałem się tłumaczyć Rosjanom, czym powodowane są nasze emocje, że wrak Tu-154 to dla nas nie tylko dowód w śledztwie, ale i symbol pamięci – mówi minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski. Jeżeli wrak do maja nie wróci do Polski, podczas oficjalnej wizyty, która będzie za miesiąc, będę w tej sprawie interweniował – deklaruje.

– Jeżeli by okazało się, że wrak samolotu do maja do Polski nie trafi, to kiedy mniej więcej za miesiąc będę miał oficjalną wizytę w Rosji, to oczywistą rzeczą jest, że wtedy również podejmę interwencję, żeby przyspieszyć przekazanie wraku do Polski – zadeklarował Kwiatkowski w sobotę rano w RMF FM.”

PAP 29 kwietnia 2011

 „Rosyjscy prokuratorzy, którzy przyjechali do Polski, by wziąć udział w przesłuchaniu świadków w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej, zakończyli pracę – poinformowała Naczelna Prokuratura Wojskowa. Rzecznik NPW Zbigniew Rzepa powiedział, że ustalono m.in., że broń i amunicja funkcjonariuszy BOR, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, zostanie w najbliższym czasie przekazana Polsce.”

PAP 19 maja 2011, 11:45

„Seremet powiedział też, że Rosjanie pozytywnie odnieśli się do sprowadzenia szczątków rozbitego samolotu do Polski. – Uzyskaliśmy pozytywne stanowisko Komitetu Śledczego co do podjęcia działań zmierzających do przewozu szczątków samolotu Tu-154M do Polski. W tym zakresie uzgodniliśmy, że polscy specjaliści oraz żandarmi na przełomie sierpnia i września tego roku przyjadą do Smoleńska, by rozpocząć przygotowania związane z tą olbrzymią operacją – powiedział Seremet na konferencji prasowej w Moskwie. Dodał, że w tej chwili nie potrafi podać daty sprowadzenia szczątków samolotu do Polski.”

Powoli zbliżamy się do końca 2013 roku. Dowodów nadal nie ma w Polsce, a do nas wszystkich dotrzeć musi w końcu to, że odpowiedzialni lub tylko współodpowiedzialni za zbrodnię nigdy nie oddadzą władzy w sposób demokratyczny z jednego tylko powodu. Bardzo rzadko się zdarza, że sprawca sam zgłasza się na policję.

Koalicja kłamstwa jest silna, a tworzy ją rządzący reżim z Tuskiem na czele, służące mu media, prokuratura, służby specjalne oraz Rosja i Władimir Putin.

Wszystkim naiwnym liczącym na to, że wystarczy tylko wygrać wybory, a Polska stanie się niepodległa zaś zdrajcy i zbrodniarze trafią za kratki polecam słowa marszałka Józefa Piłsudskiego:

Polacy chcą niepodległości, lecz pragnęliby, aby ta niepodległość kosztowała dwa grosze i dwie krople krwi – a niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale i bardzo kosztownym

Mirosław Kokoszkiewicz • wirtualnapolonia.com

Reklama

Możliwość komentowania Niepodległości za dwie kopiejki nie będzie ☚◙◙◙◙ przeczytaj ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: