✈ Świetny ruch Macierewicza ☚◙◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 30 września 2013

Najlepiej pokonać rywala jego własną bronią, stąd cieszy ostatnia inicjatywa z przesłuchaniem Laska i członków jego zespołu.

Bardzo ciekawi mnie reakcja mediów które tak ochoczo potraktowały wrzutkę Kublik.

Zwróciliśmy się do prokuratury o przesłuchanie Macieja Laska i innych członków komisji Jerzego Millera, która badała katastrofę smoleńską – poinformował w sobotę szef parlamentarnego zespołu smoleńskiego Antoni Macierewicz.

Odniósł się w ten sposób do sobotniego listu zespołu smoleńskiego przy kancelarii premiera (kieruje nim Maciej Lasek), który zaapelował, by zespół Macierewicza pokazał dowody na poparcie swoich teorii, albo przeprosił za wprowadzanie opinii publicznej w błąd. Lasek i pozostali członkowie jego zespołu pracowali w państwowej komisji badającej katastrofę smoleńską. Jej przewodniczącym był ówczesny szef MSWiA Jerzy Miller.

Macierewicz mówił, że kancelaria premiera dysponuje wszystkimi materiałami, których publicznie po raz kolejny żąda. – Postanowiliśmy, iż czas skończyć z tym festiwalem udawania i dziwnych zachowań i zwróciliśmy się do prokuratury (…) o przesłuchanie wszystkich członków komisji pana Millera, w tym oczywiście także pana Laska, na okoliczność ich działania w związku z badaniem tragedii smoleńskiej – powiedział Macierewicz.

Wniosek złożył w ostatnią środę pełnomocnik kilku pokrzywdzonych mec. Piotr Pszczółkowski. Przesłuchania – powiedział Macierewicz – miałyby się odbyć w obecności biegłego, którym miałby być ekspert lotniczy zespołu parlamentarnego dr Bogdan Gajewski z Kanady. Macierewicz wyraził nadzieję, że prokuratura opublikuje stenogramy z przesłuchań członków komisji Millera, tak jak opublikowała niedawno zeznania ekspertów zespołu parlamentarnego. pap

Z chęcią poczytam stenogramy z ich przesłuchań:).

Choć tym razem prokuratura zachowa się inaczej i pewnie usłyszymy jutro iż Lasek i jego fachowcy zostaną wezwani w odpowiednim czasie. Wszsytko by mit o ich fachowości mógł trwać tak długo aż będzie to Donaldowi opłacalne.

zuberegg • niepoprawni.pl
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Reklama

Możliwość komentowania ✈ Świetny ruch Macierewicza ☚◙◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: