Leszek Żebrowski o Polskich politycznych „elitach” ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 30 września 2013

Fragmenty wykładu Leszka Żebrowskiego promującego jego książkę „Mity przeciwko Polsce”, w którym odnosi się do Polskich „elit” politycznych, min. do Krzysztofa Bęgowskiego (obecnie znanego jako Anna tfu Grodzka), oraz do Jacka Rostowskiego, Roberta Biedronia, Dariusza Jońskiego.

Leszek Żebrowski jest największym znawcą Podziemia Niepodległościowego Polski, z czasów II Wojny Światowej, oraz, czasów powojennych (to on wraz z innymi ludźmi, przywrócili pamięć o Żołnierzach Wyklętych). Pionier badań nad Narodowymi Siłami Zbrojnymi w Polsce, jednak na swoich wykładach na których bywałem, porusza także sprawy dzisiejsze, wspaniały mówca, niezwykła wiedza.

Na Youtubie, macie masę jego wykładów, które są naprawdę świetne i wspaniale się ich słucha.

Polecam jego książki, które można nabyć. Szkoda, że osoba tak mało znana, a naprawdę niespotykanie zasłużona. Jedzie po kłamcach, zbrodniarzach, komunistach, pseudo profesorach, polskich „elitach”, jak nikt inny wytyka błędy fałszywym historykom, a swoją wiedzę opiera na faktach, prawdziwych dokumentach i badaniach naukowych, naprawdę warto posłuchać jego wykładów na Youtubie.

Polecam!


HYYYTSZ • youtube.com

Możliwość komentowania Leszek Żebrowski o Polskich politycznych „elitach” ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: