Kapitan Graczyk, który mnie zwerbował” chwali się Wałęsa. ZOBACZ NAGRANIE! ☚◙◙◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 8 października 2013

Tydzień temu, na 70. urodziny Lecha Wałęsy zeszła się cała śmietanka III RP. Wśród gości pojawił się nawet kpt. SB Edward Graczyk, o czym poinformował wyraźnie rozradowany jubilat. 


„Kapitan Graczyk, ten który mnie zwerbował” tak szczególnego gościa przedstawił mediom sam były prezydent. Widzowie mogli usłyszeć te słowa na żywo, jednak w relacjach telewizyjnych główne stacje nie puściły tego materiału.
Dziś publikujemy deklarację Wałęsy w całości.

Na urodzinach Wałęsy oprócz kpt. Graczyka było ponad 500 gości, m.in. premier Donald Tusk, ministrowie: zdrowia Bartosz Arłukowicz oraz pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz uczestniczyło w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie w urodzinach Lecha Wałęsy.

Zobacz co powiedział Wałęsa:


Sławomir Cenckiewicz jest autorem nowej książki o Lechu Wałęsie „Wałęsa – człowiek z teczki”. Na wieść o nowej książce Cenckiewicza, Lech Wałęsa wielokrotnie atakował historyka na swoim blogu. „Takie zniewagi nie mogą być darowane. Za krzywdy jakie mi wyrządziłeś zapłacisz Cenckiewicz” – napisał Wałęsa 24 lutego 2012 r.

Sławomir Cenckiewicz, zdając sobie sprawę z obszerności pracy SB a Lech Wałęsa i jej naukowego charakteru, zdecydował się opublikować książkę, bardziej przystępną dla tzw. zwykłego czytelnika. Autor zrezygnował w niej z rozbudowanych przypisów oraz licznych aneksów źródłowych. Poprawił i uprościł język narracji historycznej. W większym stopniu skorzystał z relacji świadków historii. Całość uzupełnił obszernym biogramem Wałęsy oraz sporą liczbą fotografii i fotokopii dokumentów.

niezalezna.pl
fot. youtube.com

Możliwość komentowania Kapitan Graczyk, który mnie zwerbował” chwali się Wałęsa. ZOBACZ NAGRANIE! ☚◙◙◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: