KŁAMSTWO fundamentem PRLu ☚◙◙◙ polecam

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 9 października 2013

Fundamentem PRLu, podobnie jak ideologii komunistycznej za pomocą której Stalin podbijał świat w tym Polskę, tej żenującej wulgaryzacji postępu, cofającej ludzkość w rozwoju cywilizacyjnym, było KŁAMSTWO.

To, że dzisiaj po 24 latach od próby wyrwania się z bolszewickiej matni są ludzie, którzy nadal rezonują bez zażenowania w takt fałszywych kalek propagandowych PRLu (roi się od takich głosów także na portalach internetowych) jest wymownym przejawem wciąż utrzymującego się KŁAMSTWA w przekazie masowym.

Nie powinno to dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że dysponentami masowych mediów zostali beneficjenci PRLu, ludzie wysługujący systemowi tacy Walter, Solorz i cała armia funkcjonariuszy medialnych, od zera niemal budowana w czasie bojkotu mediów w stanie wojennym i tuż po jego formalnym zniesieniu (by Zachód odblokował linie kredytowe) choć nie faktycznym.

Ostatnie ordery przypinane funkcjonariuszom medialnym spod znaku Urbana i Górnickiego pokazują kim w istocie są tacy jak Komorowski i jego otoczenie.

Raz jeszcze spoliczkowano nas wszystkich, włącznie z tymi otumanionymi, a może przede wszystkim tych otumanionych, którzy poparli tę wżenioną w resort bezpieczeństwa PRLu pobolszewicką kukłę.

Janko Walski • naszeblogi.pl
rys. Andrzej Krauze
fot. Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

Reklama

Możliwość komentowania KŁAMSTWO fundamentem PRLu ☚◙◙◙ polecam została wyłączona

%d blogerów lubi to: