✈ Klęska sekty pancernej brzozy☚◙◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 23 października 2013

Dzisiejszy dzień II Konferencji Smoleńskiej pozostaje w mediach głównego nurtu niezauważony. Trudno się dziwić.

fot. PAP / Wojciech PacewiczBrzoza, o którą zaczepił prezydencki tupolew

Na warsztacie nadal jest skrojona na miarę aktualnego zapotrzebowania afera z prof. Rońdą – z tego incydentu trzeba wycisnąć wszystko co możliwe. Preparuje się więc i serwuje w tej sprawie papkę informacyjną strawną dla lemingów.

Tymczasem dzisiaj na II Konferencji Smoleńskiej miało miejsce wydarzenie o znaczeniu fundamentalnym. Profesor Chris Cieszewski z University of Georgia uśmiercił pancerną brzozę!

Z niezwykłą starannością analizowane i zaprezentowane przez niego zdjęcia satelitarne identyfikujące to najsłynniejsze drzewo jednoznacznie wykazują, że pancerna brzoza uległa złamaniu przed 10 kwietnia 2010r., ściślej – przed 5 kwietnia tamtego roku.

Rozsypuje się więc kompletnie makowo-laskowa teoria o przyczynie katastrofy smoleńskiej. Miłośnicy tej teorii –członkowie sekty dzielnej brzozy – już poszukują deski ratunku. Próbują kwestionować autentyczność pokazanych zdjęć. Chcieliby poznać pochodzenie tych fotografii wraz z potwierdzeniem dat ich wykonania oraz sposobu obróbki.

Ludzie małej wiary. W obliczu klęski ogarnęło ich przerażenie. Co teraz wykombinują laskopodobni znawcy katastrof lotniczych? Czy stać ich na posypanie głów popiołem? To wykluczone. Współczuję im.

Są granice absurdu. Profesor Chris Cieszewski z Univeristy of Georgia wykazał jednoznacznie, że granice te zostały przekroczone.

Chwała mu za to.

Jerzy Zerbe • niepoprawni.pl

Możliwość komentowania ✈ Klęska sekty pancernej brzozy☚◙◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: