✈ Czymże jest tragedia smoleńska i uwikłanie w nią Putina … ☚◙◙◙◙ przeczytaj

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 26 października 2013

… Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, Kopacz, wobec „zbrodni” prof. Rońdy polegającej na… no właśnie na czym.

Z telewizji wynika, że wypowiedzi były skandaliczne bo nie tylko zdezorientowały opinię publiczna, ale godziły w powagę dramatu smoleńskiego. Można było też usłyszeć w telewizji, że kompromitują Zespół Parlamentarny Antoniego Macierewicza i naukowców społecznie zajmujących się badaniem okoliczności tragedii, którzy wkrótce mają spotkać się na Drugiej  Konferencji Smoleńskiej. Nie dotarło wprawdzie, że tym razem już dwudniowej, poszerzonej tematycznie o nauki medyczne, prawnicze i socjologiczne, ale to szczegół.

No i proszę, dzięki prof. Rońdzie leming dowiedział się, że tragedia smoleńska była poważnym dramatem, a nie jak twierdził Bartoszewski, że „nic się nie stało”, co potwierdziła grą piłką plażową, tańcami, zimnym lechem i oddawaniem moczu na znicze awangarda postępu na Przedmieściu Krakowskim w sierpniu 2010 roku. Leming dowiedział się też, że Zespół Parlamentarny Antoniego Macierewicza i naukowcy społecznie zajmujący się badaniem okoliczności tragedii wciąż pracują, co musiało go niezmiernie zdziwić, bo do tej pory mówiono mu, że to tylko takie polityczne gierki trumnami, dla zdobycia popularności i kasy.

I jeszcze jedna uwaga. Oburzenie wypowiedzią prof. Rońdy osiągnęło w telewizji taki poziom, że wylewa się na podłogę w domach odbiorców i zalewa nawet kuchnie co źle wpływa na jedzenie. Zauważmy, że oburzenie jest  odwrotnie proporcjonalne* do liczby pretekstów do ataku na „wroga ludu”. Poprzednim tak eksploatowanym pretekstem był hel mecenasa Rogalskiego, ale przycichł nieco, gdy Rogalski odnalazł się po słusznej stronie. Nie przycichła Blida przynajmniej w okolicach Kalisza i Kutza. Weszła na stałe na listę zbrodni wroga ludu wymienianych przez leminga jednym tchem przy każdej okazji i bez okazji.

Współczuję prof. Rońdzie. Jeśli jest się po niesłusznej stronie nie można nie tylko walnąć głupstwa w chwili słabości, jak to każdemu się zdarza, ale nawet, jak przekonał się Lech Kaczyński, przekręcić nazwiska jakiegoś kretyńskiego piłkarza, bo zlinczują.

* tym większe im mniejsza liczba pretekstów

Janko Walski • naszeblogi.pl
rys. Andrzej Krauze

Możliwość komentowania ✈ Czymże jest tragedia smoleńska i uwikłanie w nią Putina … ☚◙◙◙◙ przeczytaj została wyłączona

%d blogerów lubi to: