▶ PZPR i KOR na boczny tor!

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 29 października 2013

„czas najwyższy, aby w końcu Polska zrzuciła z siebie ten PZPRowsko-KORowsko-Solidarnościowy chocholi gorset” …

Nie tak dawno temu, Antoni Macierewicz na spotkaniu w Piotrkowie Trybunalskim, na którym opowiadał zebranym o kulisach katastrofy w Smoleńsku powiedział a wręcz wykrzyczał:

„… nigdy by do tego (tej katastrofy) nie doszło, gdyby nie było „grubej kreski, (…)gdyby nie było … „magdalenki”, gdyby nie było tolerowania przemalowanego władztwa komunizmu nad Polską..”
– koniec cytatu.

I co ja mam teraz na ten temat myśleć po tym jak dzisiaj przeczytałem wypowiedź posła Macierewicza na temat roli jaką odegrał śp. autor tych słów o owej „kresce”?

Mówiąc szczerze nie spodziewałem się tego.
Można przecież godnie pomilczeć.

Myślę proszę państwa, że czas najwyższy, aby w końcu Polska zrzuciła z siebie ten PZPRowsko-KORowsko-Solidarnościowy chocholi gorset, który dopóty będzie dusił i szczelnie zakrywał zdrowy, pełen energii i wszelakich możliwości oraz właściwy dla naszego narodu chrześcijański pień, dopóki nie pozbędziemy się go w sposób w miarę szybki i bezśladowy!

Inaczej będziemy tkwili w marazmie i beznadziejności, kręcąc się w kółko jak g-wno w przeręblu, bez widoku na uzyskanie w końcu po tylu bojach należnego nam prawa do samodzielnego, nieskrepowanego rozwoju i budowania pomyślnej przyszłości dla naszych potomków.

Taka na dzisiaj refleksja — raczej smutna…

Ma-Dey • naszeblogi.pl
fot. internet

Możliwość komentowania ▶ PZPR i KOR na boczny tor! została wyłączona