Wyszkowski wygrywa proces, a TVN oddaje kasę Wałęsie ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, Wyszkowski Krzysztof by Maciejewski Kazimierz on 3 listopada 2013

Lech Wałęsa przegrał proces z Krzysztofem Wyszkowskim, legendarnym działaczem Wolnych Związków Zawodowych Krzysztofem Wyszkowskim

Wałęsa domagał się zwrotu kosztów poniesionych za emisję na antenie TVN komunikatu, w którym przepraszał sam siebie. Teraz wyszło na jaw, że TVN zwrócił Wałęsie pieniądze za publikacje. Jaki znaleźli pretekst? Kilkusekundowe opóźnienie emisji!

Wałęsa wycofał pozew, bo przegrał sprawę, ale że TVN zwrócił mu pieniądze to działanie na szkodę akcjonariuszy” – napisał na portalu społecznościowym Krzysztof Wyszkowski i zamieścił skan pisma adwokat Eweliny Wolańskiej, reprezentującej Wałęsę.

Pełnomocnik Wałęsy wycofała pozew przeciwko Krzysztofowi Wyszkowskiemu i wniosła o uchylenie wyroku z dnia 11 września 2013 roku, w którym Sąd Rejonowy w Sopocie orzekł, że Wyszkowski nie musi płacić Lechowi Wałęsie za to, że ten sam się przeprosił.

Przypominamy, że sąd orzekł również, że Wałęsa musi ponieść wszelkie koszty procesowe w związku z tą sprawą.

Wałęsa najpierw opłacił odpowiedni komunikat w mediach, w którym to w imieniu Wyszkowskiego… przeprosił sam siebie, a później domagał się od legendy Solidarności pieniędzy za jego emisję. Groził nawet wysłaniem komornika.

Kopia pisma adw. Eweliny Wolańskiej

bolek wycofuje pozew 23.10.2013

Krzysztof Wyszkowski/facebook.com, niezalezna.pl
fot. Bartek Kosinski/Gazeta Polska

Możliwość komentowania Wyszkowski wygrywa proces, a TVN oddaje kasę Wałęsie ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: