Porwanie Adama Słomki ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 7 listopada 2013

Państwo znowu zdało egzamin. Zatrzymało o 6 rano Adama Słomkę za… znieważenie sowieckiego pomnika. VIDEO!

Państwo znowu zdało egzamin. Zatrzymało o 6 rano Adama Słomkę za... znieważenie sowieckiego pomnika. VIDEO!

5 listopada o 6.00 policja wyłamała drzwi w mieszkaniu Adama Słomki, którego zatrzymano i przewieziono na komendę policji. Sprawa ma związek „ze znieważaniem Pomnika Armii Czerwonej w Katowicach” do którego miało dojść kilka miesięcy temu – informuje serwis pressmix.eu.

Jak poinformowało w komunikacie biuro prasowe Konfederacji Polski Niepodległej – Niezłomni dostępnym na stronie pressmix.eu ekipa policji dokonała rewizji i zatrzymania Adam Słomki na podstawie nakazu prokuratora Jarosława Wilczyńskiego pod zarzutem „poniżenia” pomnika okupacyjnej armii sowieckiej kilka miesięcy temu podczas wiecu KPN w Katowicach.

Po przewiezieniu na komendę policji na ul. Lompy stawił się obrońca mec. Janusz Margasiński. Przesłuchanie trwało niespełna 5 minut (!). Liderowi Konfederacji przedstawiono dwa zarzuty: poniżania pomnika armii okupantów oraz zamiaru rzekomego kopnięcia policjanta broniącego pomnika w… krocze. Adam Słomka został zaraz zwolniony.

Jak zauważono w komunikacie „ostatnie wyłamanie drzwi do mieszkania Adama Słomki dokonała SB w stanie wojennym w celu internowania”.

Zatrzymanie Adama Słomki za absurdalny zarzut to kolejne potwierdzenie, że żyjemy w neobolszewickim i postkomunistycznym kraju. Po 20 latach od upadku komunizmu, który to fakt tak ostatnio celebrowano przy okazji śmierci Tadeusza Mazowieckiego, człowiek jest aresztowany i ścigany jak pospolity przestępca za „znieważenie” pomnika sowieckich okupantów odpowiedzialnych za śmierć milionów Polaków.

Jednocześnie przypominamy, że w tym samym czasie w Centrum Sztuki Współczesnej wyświetlany jest film, na którym pseudoartysta profanuje figurę Jezusa na krzyżu ocierając się o nią genitaliami. Policję i państwo w ogóle to nie interesuje, a Ministerstwo Kultury nie dość, że finansuje Centrum Sztuki Współczesnej jako instytucja nadzorująca, to jeszcze w udzielonej portalowi Prawy.pl odpowiedzi, nie czuje się za profanację odpowiedzialne i nie zamierza nic z tym faktem uczynić: Ministerstwo Kultury jak Poncjusz Piłat. Umywa ręce w sprawie profanacji figury Jezusa.
Można więc powiedzieć, że przy zatrzymaniu Adama Słomki – „państwo zdało egzamin” po raz kolejny.

Zobacz VIDEO jak policja wyłamuje drzwi i zatrzymuje Adama Słomkę:


Źródło i fot. pressmix.eu, youtube.com

Ireneusz Fryszkowski • prawy.pl

Możliwość komentowania Porwanie Adama Słomki ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: