Nadchodzi czas oczyszczenia Polski ☚◙◙◙◙◙ polecam

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 10 listopada 2013

Jest niemal pewne, że dużo ludzi z tak zwanego establishmentu opuści Polskę, gdy prawda o zbrodni smoleńskiej ujrzy światło dzienne.

Niektórzy zapewne będą uciekać. Ale niemało Polaków powróci do kraju, gdy zdrajcy zostaną osądzeni.

Szkoda, że nie ma kary śmierci, bo zdrada stanu to coś potwornego, zasługującego na najwyższy wyrok.

Kiedyś wysocy oficerowie czy politycy mieli na tyle honoru, że gdy ich losy były już przesądzone, a zdrada udowodniona, odbierali sobie po prostu życie.

Teraz ludzie bez honoru, śmiertelnie odpowiedzialni za Zamach Smoleński zostają ambasadorami.

Ostateczny cios tuskowej sekcie kłamstwa smoleńskiego zadał chyba profesor Chris Cieszewski. Wystarczy tylko dokładnie zapoznać się z jego badaniami i wyliczeniami, by nie mieć żadnych, ale to żadnych złudzeń, że brzoza, na której zdrajcy oparli swoje teorie, nie była przyczyną katastrofy rządowego samolotu TU-154 M.

Do tej pory, nawet z kręgów opozycji, dochodziły dość łagodne głosy, co do potraktowania obecnych elit władzy, kiedy prawda o Smoleńsku wyjdzie na jaw. Otóż, nie ma moim zdaniem takiej opcji.

To jest wręcz niesłychana zbrodnia w historii współczesnego świata, i zdrajców czy tu, czy za granicą, trzeba ścigać i postawić przed sądem. Tak jak czynią to od kilkudziesięciu lat Izraelczycy. Nie ma żadnego przebacz. Zostawmy to Bogu i historii.

Na ile w tę ohydną zbrodnię zamieszane były polskie służby, dziś nie wiemy. Ale to, że samolot z polską elitą wojskową i polityczną, z polską parą prezydencką, nie uległ żadnemu wypadkowi, wiemy już na pewno. Ta przelana polska krew nie może pójść na marne.

Co mam na myśli? Przede wszystkim to, że w Polsce nie może już dojść do kolejnego porozumienia dawnych, tajnych służb z jakąś nową lub starą formacją polityczną.

Niech ci wszyscy dawni agenci, jeśli mają odrobinę rozsądku zrozumieją, że nadchodzi koniec pewnej epoki, ich koniec także. Jeśli obecny minister Pan Bartłomiej Sienkiewicz chce spokoju i porządku , to niech czyści naszą Ojczyznę z dawnych sowieckich agentów, wiedzę na ten temat przecież posiadł w Ośrodku Studiów Wschodnich. Niech pomyśli, a przecież potrafi, że jego szefem nie jest żaden Donald Tusk, tylko Polska. Jest jeszcze chwila czasu na opamiętanie, ponieważ kończy się czas sowieckiej dominacji w naszym kraju, która trwa nieprzerwanie od 1944 roku.

Nadchodzi czas oczyszczenia Polski, tak gruntowny, że na miejscu niektórych pseudo dziennikarzy i polityków, już bym się pakował i szukał pracy na zmywaku w Londynie, bo poza sianiem nienawiści i kłamstw, oni nic innego nie potrafią. Jedni będą więc wyjeżdżać, inni będą uciekać, jeszcze inni będą udawali, że oni zawsze byli przeciwko tej „pancernej brzozie”.

Czas oczyszczenia to nie tylko czas rozliczeń. Czas oczyszczenia Polski ze zdrady i zdrajców to także budowa fundamentów nowego państwa. Nie ma nic wielkiego i wartościowego w III RP, co warto byłoby zatrzymać dla przyszłych pokoleń. Nic!

To państwo jest zepsute, chore, niewydolne, słabe, bezbronne.
To jest wzór państwa, jakiego życzy sobie Rosja, bo chyba nawet nie Niemcy.

Koniec III RP, to początek prawdziwie, a nie tylko pozornie, niepodległej Polski. Bo niepodległość to jest także wolność państwa od obcych wpływów, to także możliwość prowadzenia własnej polityki wobec sąsiadów. Dziś tego nie ma.

Niech Pan Radosław Sikorski powie, co on może zrobić wobec Moskwy i Berlina poza ukłonami i uśmiechami, a ile niezależności mógł wykazać jeszcze w maju 1939 roku mister Józef Beck. Nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba jednak liczyć tu także na przebudzenie Polaków z letargu, w który byli skutecznie wpędzani przez ostatnie dwie dekady.

Wyjście Polski z cienia i możliwość decydowania o swoich losach, budowanie własnej gospodarki, własnych elit, własnej, silnej, narodowej kultury (!) jest możliwe i konieczne.

Niech nadejdzie więc czas oczyszczenia Polski, czas naszego zwycięstwa nad wrogiem.

grzechg • naszeblogi.pl
fot. blogpress.pl

Możliwość komentowania Nadchodzi czas oczyszczenia Polski ☚◙◙◙◙◙ polecam została wyłączona

%d blogerów lubi to: