Potyczka warszawska 11.11.2013?☚◙◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 10 listopada 2013

Tak ….. ale na naszych warunkach.

Prawica rozdziera szaty iż nie ma porozumienia ws. Wspólnych obchodów ŚWIETA NIEPODLEGŁOŚCI w Warszawie.

Więc zadaję pytanie, Czy Warszawa zasłużyła na marsz Niepodległości ?

11 listopada to święto całej Polski od Bałtyku do Tatr i od Bugu do Odry.

Narodowcy, których osobiście lubię, winni chłodnym okiem popatrzeć na poczynania górki, by się nie obudzili z ręką w nocniku.

Narodowcy moim zdaniem są niezbędni Polsce z jednym, tylko zastrzeżeniem, że nie będą atakowali PIS-u swojego naturalnego sprzymierzeńca w drodze do NIEPODLEGŁOŚCI. Mam już swoje lata i wiem jak rozwiedka rozgrywa narody skłócając przede wszystkim nurty polityczne mające wspólne cele.

Popieram decyzje przeniesienia obchodów do Krakowa, właśnie po to by cała prowokacja wobec PIS-u legła w gruzach. Ale uważam też że Ci, którzy się czują na siłach ZAWALCZYĆ z komuną winni być w Warszawie.

Panowie z RN chcą na bazie popularności Marszu Niepodległości upiec swą pieczeń w formie partii politycznej. Nikt im tego nie broni ale nie na plecach ludzi, którzy chcą świętować 11 listopada i tylko świętować.

Nie znaczy to wcale, że mamy komunie odpuścić. Prowokacja będzie na 99 %, a ponieważ to my mamy wyznaczać pole bitwy a nie przeciwnik, dlatego decyzję o przeniesieniu obchodów do Krakowa uważam za słuszną. Co nie oznacza że krytykuję tych, którzy wezmą w nim udział. Wprost przeciwnie!!! Walka z komuną winna się toczyć na wszystkich frontach. Jeśli młodzi z PIS chcą podymić to niech dymią, to prawo młodości.

Pozwolę sobie jeszcze na kilka gorzkich uwag do kierownictwa RN.
Otóż Panowie jeśli będziecie zamiast komunę i postkomunę atakować PIS i Kaczyńskiego to sami się zmarginalizujecie. Jeśli będziecie nadal „olewać” Smoleńsk, to wasz elektorat wam tego nie wybaczy.

Ostatnio docierają do nas wieści o Wiktorku Kubiaku, który to wykładał pieniądze na Tuska i platformę czyli dawne KLD i PO.

Niepokojące jest to czy rozwiedka was nie rozprowadza choćby przez NE.
Dziwne to że pojawia się u was dużo towarzyszy grunwaldowców. Szczerze życzę Ruchowi Narodowemu rozwoju i działania na rzecz Polski i piszę te słowa po to byście uniknęli takich ludzi w waszych szeregach jak misio kamiński, PJN i Kluzikowej oraz Ziobrystów z tzw. Solidarnej Polski.

I niech to nasze święto, świętuje cała Polska i niech nikt go nie zawłaszcza bo Polska ma 38 milionów obywateli.

Kończąc wyrażam nadzieję, że w 100-lecie odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI, będziemy je świętować powtórnie pamiętając o tym, że pierwsza kadrowa na czele z Piłsudskim wyruszyła 6 sierpnia 1914, a być może teraz pierwsza narodowa wyruszy i w 2018 to ona stanie na czele zmian w Polsce.

Piszę to po to byście przestali pluć na Piłsudskiego i na zgodę, bo być może po 100 latach to ruch narodowy doprowadzi do wybicia się na NIEPODLEGŁOŚĆ kraju położonego nad WISŁĄ.

3MAJCIE się ciepło, a spory w rodzinie to rzecz normalna byleby dyskusja przebiegała w sposób cywilizowany.

kat • naszeblogi.pl
fot. facebook.com

Możliwość komentowania Potyczka warszawska 11.11.2013?☚◙◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: