Co za fiuty doradzają J.Kaczyńskiemu? ☚◙◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 13 listopada 2013

Na co czeka PiS?

Zamiast natychmiast już w poniedziałek wieczorem nawet na tzw. „gorąco” ostro zaatakować rząd Tuska za skandaliczne zachowanie służb i tym samym doprowadzenie do skandalu międzynarodowego, wręcz wystąpić do rządu o przeprosiny za ewidentne błędy w zabezpieczeniu rosyjskiej ambasady, to teraz sam PiS będzie się musiał tłumaczyć przed opinią publiczną z tego że w ogóle istnieje!

Gdzie wasza taktyka panowie?!

Dajecie się robić w przysłowiową „trąbę” i dlatego zbieracie cięgi za niezawinione czyny.

Kto doradza Prezesowi PiS?
Czy może ci sami co w kampanii prezydenckiej oraz parlamentarnej?

Oto za chwilę będzie za późno i w momencie jak już całe odium spadnie na PiS wszelkie tłumaczenia że „to ta władza” zdadzą się psu na budę.

Teraz atakowanie Komorowskiego, że przeprasza, to kolejny błąd, bo już tam media odpowiednio wtłoczą ludziom do głów, że co ma chłopina teraz zrobić jak ewidentnie polskie służby zawiodły.

To że ruskie nie przeprosili za rozbijany wrak, kradzieże i „internowane” skrzynki nie może być traktowane jak argument do „odwetu”, a poza tym to już propagandowa „przeszłość”!

Liczy się teraźniejszość – a ona jest taka, że zaatakowano ambasadę dużego państwa – nawet niech to będzie „wróg” ale jak wiadomo to niczego nie zmienia, bo umowy pomiędzy RP a FR są jasne i czytelne. Dokładnie opisują obowiązki państw na którego terenie znajdują się placówki.

Krótko mówiąc, wg mojego skromnego zdania, to była kolejna z któryś tam kapitalna okazja dla propagandzistów z PiSu, aby wykazać że rządy PO to rządy chaosu i kompletnej nieodpowiedzialności za państwo polskie.

Teraz wychodzi na to że winna jest opozycja.!!!

Ludzie złoci i…ile razy jeszcze….?!

Ma-Dey • naszeblogi.pl
rys. Andrzej Krauze

Możliwość komentowania Co za fiuty doradzają J.Kaczyńskiemu? ☚◙◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: