Korupcja uniewinniona, antykorupcja pod sąd ! ☚◙◙◙◙ polecam

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 13 listopada 2013

„Nie po to PO i PSL sprawują władzę, żeby walka z korupcją uchodziła bezkarnie…”

Sawicka uniewinniona, o to zadbał sędzia Tuleya… nie, przepraszam, o to zadbał sędzia Rysiński, sędzia Tuleya to był od doktora G….

Łapówka, którą posłanka PO na oczach całej Polski przyjmowała w zieleni i kwiatach, na ławce w parku pod Sejmem, ma być niewinnej kobiecinie zwrócona. Razem z teczką, w której została przyjęta i wstępnie przeliczona.

Jak niewinność, to niewinność – biedna posłanka tyle moralnie wycierpiała, a tu jeszcze finansowo miałaby być stratna?

Teraz przyszedł czas na rozliczenie winnych stresu nie tylko Sawickiej, ale i wielu innych kolegów Skarbu Państwa (jak ich niegdyś nazwał red. Jachowicz), którzy nagle znaleźli sie w obcym dla nich świecie, gdzie nie można było bezpiecznie wziąć łapówki.

Prokuratura przystąpiła właśnie do ścigania prezesa oraz agenta CBA, którzy złapali Sawicką na najgorętszym z gorących uczynków.. Do Sejmu wpłynął wniosek prokuratora Seremeta o uchylenie immunitetu poselskiego Mariusza Kamińskiego i Tomasza Kaczmarka, obecnych posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Niesprawiedliwość nierychliwa, ale mściwa. Pod rządami PO i PSL-u walka z korupcją nie może ujść bezkarnie. Trwa zatem zapowiadana przez premiera Tuska akcja wypalania antykorupcji gorącym żelazem. Sędzia T. czeka na Kaczmarka i Kamińskiego…

Janusz Wojciechowski • wpolityce.pl
Poseł do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości

fot. L. Szymański / PAP

Możliwość komentowania Korupcja uniewinniona, antykorupcja pod sąd ! ☚◙◙◙◙ polecam została wyłączona

%d blogerów lubi to: