Tęcza zamiast Krzyża ☚◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 13 listopada 2013

W Warszawie 11.11.2013 r. doszło do spalenia tęczy.


Wydaje się to niemożliwe, ale dziwoląg udający tęczę, obiekt, stworzony przez „artystkę”, który w przestrzeni miejskiej miał zmuszać ludzi do myślenia, integracji(?), do tworzenia własnych interpretacji (tak przynajmniej próbują tłumaczyć to „dzieło” „koneserzy”, dla których historia, tradycja i wiara są jedynie zaściankiem i przeszkodą w propagowaniu swoich lewackich poglądów ) został spalony ponieważ w dzisiejszych czasach jednocześnie kojarzy się z pedalstwem, zboczeniem i całym tym niby oświeconym ruchem.

Ruchem takim jak „twój ruch”, który jak to powiedział jakiś debilny poseł, chyba Rozenek, będzie zmierzał do postawienia takich instalacji w całej Polsce.

Tęcza, która wszędzie jest postrzegana jako symbol i manifestacja wszelkich zboczeń, tęcza, która jednoznacznie służy prowokacji, ma zastąpić w świadomości społecznej obraz krzyża, który jest symbolem naszej wiary, naszej historii.

Tacy ludzie, takie kreatury zostały wybrane do Sejmu RP przez naćpanych marychą, pozbawionych wszelkich zasad idiotów zainteresowanych tylko legalnym dostępem do marychy (na początek)i tworzeniem nowej rzeczywistości, gdzie chora mniejszość ma rządzić zdrową większością.

Mówię dość, ile jeszcze pozwolimy pluć sobie w twarz, jak dużo jeszcze policzków mamy nadstawić i kiedy zdrowo zaczniemy reagować na działania takich debili?

germario • niepoprawni.pl
Polskość to normalność

fot. internet


fot. facebook

Możliwość komentowania Tęcza zamiast Krzyża ☚◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: