To PO doprowadziła do incydentów podczas marszu☚◙◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 13 listopada 2013

Obecne władze jak zawsze w sytuacjach dla nich kłopotliwych zwalają całą winę na PiS.

Tak jest i dziś po Marszu Niepodległości, jednak jako uczestnik (od trzech lat) muszę się z tym stanowczo nie zgodzić. Do uczestnictwa w MN „skłoniło” mnie postępowanie obecnej władzy, to PO zawdzięczamy wzrost liczby uczestników marszu. Ja i wielu jego uczestników (co mogę potwierdzić na podstawie setek rozmów) jeździmy tam by wyrazić dosadnie co myślimy o działaniu obecnej władzy. Ludzie mają dość polityki zagranicznej uprawianej z pozycji klęczącej, ludzie mają dość promowania marginalnych, szkodliwych i jałowych społecznie ruchów lewackich, promocja ta odbywa się kosztem naszej tradycji, historii, kosztem promowania naszych prawdziwych bohaterów.

Serwuje się nam postaci jakiś konfidentów komunistycznych lub dewiantów seksualnych którym chce się oddawać nasze dzieci.

Doskonałą tego ilustracja jest zachowanie prezydent Warszawy w sprawie „tęczy”. Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiedziała, że miasto będzie odbudowywało tęczę tyle razy, ile będzie potrzeba.

Tęczę oczywiście „zupełnie przypadkowo” odbudowano (po spaleniu sprzed kliku miesięcy) tuż przed marszem. Podobnie pryncypialna jest w sprawie pomnika żołnierzy radzieckich- nie chcą go mieszkańcy. Ta sama osoba nie jest już tak zdeterminowana w sprawie pomnika smoleńskiego i tu zasłaniała się potrzeba przeprowadzenia referendum….To może zapytajmy mieszkańców czy życzą sobie dokładać serki tysięcy złotych do tęczy której jak wyraźnie widać mieszkańcy nie akceptują.

Tęcza jest władzy potrzebna by parafrazując Misia – Wiesz co robi ta tęcza? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego partii. To jest tęcza na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co partia z HGW robią tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest tęcza partyjna, w oparciu o sześć instytucji, która sobie spłonie, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?

Nową tęczę, tak by wszyscy w Europie wiedzieli iż dzielna stolica walczy z ciemnogrodem….Jego zdanie mamy tam gdzie zwykle…

Największym skandalem podczas MN i tuż po nim jest reakcja na działania „antyfaszystów”

goście przez ponad pół godziny rzucają z dachu budynku w ludzi na ulicy głazami!!! i nie spotyka ich z tego powodu żadna reakcja policji…By tak długo rzucać z dachu i w kilka osób musieli tam na dachu zgromadzić spory arsenał. Rodzi się tu pytanie, czy latający helikopter nie wiedział tych szaleńców na dachu? Czy policja miała świadomość co może zrobić głaz rzucony z kilkunastu metrów na głowę przechodnia?

To są pytania retoryczne, świadczące o celowym tworzeniu punktów zapalnych. Wszak oba te punkty nie zaistniały by podczas MN bez przyzwolenia władz. Usunięcie szaleńców z dachu winno zająć policji max. 5 minut-tyle ile powinien wynosić czas od pierwszego rzutu do wyjścia policji na dach… Jednak komuś na rękę była sytuacja zapalna….

Na koniec coś dla zwolenników obecnej władzy którzy nie widzą jak jesteśmy ośmieszani w polityce zagranicznej….Jak zareagowała Rosja na podpalenie budki przy jej ambasadzie?

Aleksiejew (ambasador Rosji w Polsce) podkreślił, że Rosja będzie domagać się „przeprosin i zadośćuczynienia za wyrządzone szkody”. – I co najważniejsze, będziemy domagać się podjęcia środków, które w przyszłości wykluczyłyby tego typu incydenty – powiedział. – To nie będzie prośba, tylko zobowiązanie strony polskiej – zaznaczył.

Jestem pewny że Rosja zobowiązanie takie uzyska, bądź już uzyskała. Wszak w tej dziedzinie nasza władza ma zasługi wybitne. Niestety działa to tylko w jedną stronę. My nikogo do niczego zobowiązać nie możemy. Stąd np. powtórki pochówków ofiar smoleńskich-przecież Rosja zobowiązała nas by trumny nie były otwierane. O setkach innych przykładów żenującego jednostronnego ustępowania przed innymi państwami nawet nie będę wspominać, jest mi wstyd że ludzie rządzący moim krajem na takie traktowanie naszego państwa pozwalają.

Przeprosiła nas za coś kiedykolwiek Rosja?

Napiszę tylko – róbcie tak dalej – na następny Marsz Niepodległości przyjadą setki tysięcy oburzonych waszymi kompleksami obywateli.

Przestańcie upokarzać nasz kraj, wstańcie z kolan.

Stańcie po stronie ludzi którzy są dumni z historii Polski i z jej bohaterów.

Nie stójcie po stronie Polski małej, zakompleksionej będącej papugą, ślepo naśladującą każdą głupotę z zachodu.

zuberegg • niepoprawni.pl

Reklama

Możliwość komentowania To PO doprowadziła do incydentów podczas marszu☚◙◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: