☞ Elity III RP ☚◙◙◙◙◙ polecam!

Posted in ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 14 listopada 2013

Elity III RP realizują dobrowolnie, a nawet z entuzjazmem, te same cele polityczne, które w PRLu musiały mieć ochronę armii czerwonej, aparatu partyjnego, milicji, SB i WSW, potężnej sieci tajnych współpracowników.

Elity III RP realizują dobrowolnie, a nawet z entuzjazmem, cele polityczne agresywnego imperializmu Kremla bez wsparcia rozbudowanego do przecinków w zdaniach aparatu cenzorskiego.

Elity III RP nienawidzą elit przeciwstawiającym się im tak samo jak pryszczaci w czasach stalinowskich nienawidzili żołnierzy wyklętych.

Elity III RP realizują dobrowolnie, a nawet z entuzjazmem, te same cele polityczne co PRL znacznie lepiej.

W PRLu nie stawiano pomników najeźdźcom bolszewickim z 1920 roku, ze szkół nie rugowano Mickiewicza, pod koniec nie wsadzano do więzienia na 8 miesięcy kogoś kto powiedział, że rządzący są głupi, nie prowadzono frontalnej wojny z polską tradycją i Kościołem, nie zwalczano w sposób jawny tego wszystkiego co buduje poczucie tożsamości narodowej i co daje poczucie dumy Polakom, nie niszczono na taką skalę oświaty i kultury.

Nie zlikwidowano polskiego wojska. Starano się ukrywać wasalne relacje, uzależnienie i wyzysk. Starano się ukrywać uprzywilejowanie, korupcję i inne właściwe dla systemu neokolonialnego patologie.

Nie zabijano na oczach całego świata, jak prawie cztery lata temu pod Smoleńskiem tych, którzy na to wszystko się nie godzą.

Dlaczego tak się porobiło?

„Budowa państwa opartego na aparacie wywodzącym się z PZPR i SB była możliwa tylko pod warunkiem stworzenia gigantycznego systemu kłamstwa.

Kłamstwa, w którym agenci komunistycznej bezpieki są bohaterami opozycji, partyjni nadzorcy i niszczyciele polskiej nauki – wybitnymi twórcami, a zwykli tchórze i złodzieje – moralnymi autorytetami” (Antoni Macierewicz – „Najdłuższa walka nowoczesnej Europy”)

Janko Walski • naszeblogi.pl
rys. Andrzej Krauze

Możliwość komentowania ☞ Elity III RP ☚◙◙◙◙◙ polecam! została wyłączona

%d blogerów lubi to: