☭ Zbrodnia komunistyczna Zygmunta Baumana – wniosek o ściganie ☚◙◙◙◙ przeczytaj

Posted in ■ aktualności, ■ listy, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 29 listopada 2013

Zygmunt Bauman, jako funkcjonariusz państwa komunistycznego, działając w strukturach systemu państwa totalitarnego posługującego się na wielką skalę terrorem dla realizacji celów politycznych i społecznych, realizując opisane wniosku o jego odznaczenie datowane 1950 rok zadania dopuścił się zbrodni komunistycznej, będącej jednocześnie zbrodnią przeciwko ludzkości. 

Do
Dyrektora Głównej Komisji Ścigania Zbrodni
przeciwko Narodowi Polskiemu
Warszawa

Zygmunt Bauman, jako funkcjonariusz państwa komunistycznego, działając w strukturach systemu państwa totalitarnego posługującego się na wielką skalę terrorem dla realizacji celów politycznych i społecznych, realizując opisane wniosku o jego odznaczenie datowane 1950 rok zadania dopuścił się zbrodni komunistycznej, będącej jednocześnie zbrodnią przeciwko ludzkości polegającej na zatrzymaniu z powodów politycznych nieznanych z imienia i nazwiska „ bandytów”, uczestnicząc tym samym w prześladowaniu tych osób tj. o popełnienie przestępstw z art. 2 ust. 1 i art. 3 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

Wnoszę o wszczęcie postępowania karnego oraz poinformowania zawiadamiającego odpowiednio do art. 305 kpk

Zbigniew NOWAK

Zawiadomienie

Zawiadomienie

dokument z IPN

dokument z IPN

Zbigniew Nowak • facebook.com

Możliwość komentowania ☭ Zbrodnia komunistyczna Zygmunta Baumana – wniosek o ściganie ☚◙◙◙◙ przeczytaj została wyłączona