☞ Były doradca Jerzego Buzka szydzi ze śmierci śp. Anny Walentynowicz ☚◙◙◙ przeczytaj

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, Walentynowicz Anna by Maciejewski Kazimierz on 13 grudnia 2013

Tym razem przekroczył już pewną granicę. 

„Ruscy wzięli sobie panią Annę Walentynowicz na pamiątkę” – napisał na Twitterze Waldemar Kuczyński, publicysta, były minister przekształceń własnościowych w rządzie Tadeusza Mazowieckiego, potem doradca ekonomiczny premiera Jerzego Buzka.

Kuczyński znany jest ostatnio głównie z przesączonych nienawiścią wpisów na portalach społecznościowych.
Tym razem przekroczył już pewną granicę.

W dyskusji na temat nieprawidłowości związanych z identyfikacją i pochówkiem śp. Anny Walentynowicz (sprawę opisała w najnowszym wydaniu „Gazeta Polska”) Kuczyński napisał: „Wygląda na to, że wnuk Anny Walentynowicz obalił genetykę. Z żalu za Babcią, czy z wiary, że jako jedna z 3 żyje na Syberii?”

Gdy jedna z komentatorek zwróciła mu uwagę, pisząc: „Takim twittem sam Pan daje świadectwo o sobie”,Kuczyński odpowiedział: „Na takie gadanie jest jedna odpowiedź; Ruscy wzięli sobie Panią Walentynowicz na pamiątkę”.

W 2011 r. prezydent Bronisław Komorowski odznaczył Waldemara Kuczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

niezalezna.pl
fot. Stefan Kraszewski / PAP
przerwa

walentynowicz_pamietamy

Reklama

Możliwość komentowania ☞ Były doradca Jerzego Buzka szydzi ze śmierci śp. Anny Walentynowicz ☚◙◙◙ przeczytaj została wyłączona

%d blogerów lubi to: