☞ Rządzi nami moralny margines ☚◙◙◙◙◙ przeczytaj !

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 11 stycznia 2014

Jak na obrazku. „W jakim innym miejscu Europy można by sfotografować coś podobnego?” 

Ale numer zrobił im Marcin P! Ustawić w jednym rzędzie kilkunastu peowskich osiłków rządzących w Gdańsku, przyodziać w jaskrawe kamizelki i nakazać im ciągnąć samolot we wskazanym przez przestępcę kierunku – rekord świata!

W jakim innym miejscu Europy można by sfotografować coś podobnego? 

Powróz, przy pomocy którego rządzące w Gdańsku typy ciągną aeroplan należący do dwudziestoparoletniego oszusta urasta do rangi symbolu, coś na kształt herbu gdańskiej zgrai.

To zdjęcie załatwia właściwie wszystko.

Wrzuca do kubła wszelkie zaklęcia, mądrości i brednie, którymi obdarował nas wczoraj w Sejmie Donald Tusk. To zdjęcie dowodzi, po raz któryś z kolei, że rządzi nami moralny margines, wyćwiczony w obłudnych słowach, gestach, histerycznych manierach, mający uczciwych ludzi za nic. To jest margines złożony także z polityków PSL. Do wczoraj miałem jeszcze złudzenie, że może ludowcy przejrzą wreszcie na oczy i ujrzą drogę, którą są prowadzeni na manowce elementarnej przyzwoitości. Wszelkie złudzenia diabli jednak wzięli. Głosowanie potwierdziło, że koryto jest najważniejsze, a cała reszta to tylko szopka na użytek pożytecznych idiotów.

Oglądając to zdjęcie każdy uczciwy człowiek powinien się czuć upokorzony. 

Bez względu na to, czy mieszka Krakowie, Białymstoku, Warszawie, czy w Gdańsku. To ilustracja haniebnego szamba. Nie tylko gdańskiego. Wszak te osiłki, to bardzo bliscy partyjni kumple Donalda Tuska i sprawujący władzę z jego poręki.

Zapewne po odwaleniu tej ciężkiej roboty, po odholowaniu samolotu we wskazane przez P. miejsce wszyscy poszli, znowu jak po sznurku, na wspólny ochlaj. Pewnie były i prezenty dla tak znakomitych gości, bo jakże inaczej. Po tym bankiecie zarzygano całe państwo.

Ot, co może margines. …

czytaj:
Paweł Adamowicz zaklina rzeczywistość: „Zarzuty o istnieniu systemu mafijnego w Gdańsku, to wielka hucpa”
Krzysztof Czabański: złoci chłopcy czy jełopy? „Dzielni chłopcy z PO najwyraźniej nie wiedzą, co to jest przecinanie wstęgi”

Tomasz Domalewski • wpolityce.pl
Wieloletni redaktor krakowskiego „Dziennika Polskiego”

fot. R. Jocher / PAP

Możliwość komentowania ☞ Rządzi nami moralny margines ☚◙◙◙◙◙ przeczytaj ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: