PO „partią oszustów i złodziei”?☚◙◙◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 25 stycznia 2014

Zaczyna się sprzedaż szpitali za bezcen 

W Polsce zaczyna się proces sprzedaży za bezcen szpitali – alarmują posłowie PiS. Ich zdaniem świadczy o tym sytuacja szpitali w Tychach i Mysłowicach w woj. śląskim.

Posłowie PiS podczas dzisiejszej konferencji w Sejmie przedstawiali przykłady, które świadczą o tym, że w całej Polsce zaczyna się proces sprzedaży za bezcen polskich szpitali.

„Dwóch członków PO, dwoje radnych stało się właścicielami szpitala w Mysłowicach za 135 tys. zł” – poinformowała posłanka Anna Zalewska. Zaznaczyła, że szpital jest wart 4,5 mln zł, ma podpisany kontrakt Z NFZ na 7 mln zł.

Z kolei poseł Grzegorz Tobiszowski zwrócił uwagę na sytuację szpitala w Tychach, który podlega pod urząd marszałkowski województwa śląskiego. „Szpital jest po etapie restrukturyzacji. Przesunięto długi do innych placówek. Szpital ma kontrakt na 54 mln zł, a jego wycena do sprzedaży to 6 mln zł. Jest pytanie, jak została przeprowadzona wycena” – podkreślił.

„To kolejny szpital, o wielkich tradycjach w województwie śląskim, który ma być sprzedany za śmieszne pieniądze” – dodał Tobiszowski.

Dziś w Sejmie Jarosław Kaczyński, odnosząc się do skandalu w Mysłowicach, powiedział do Donalda  Tuska: „Otóż tego rodzaju operacje, a nie zaprzeczył pan, że to radni PO, właśnie tak się przeprowadza, każdy to wie, tylko pan udaje, że pan nie wie. Jesteście partią oszustów i złodziei”.

PAP, niezalezna.pl
fot. Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

Reklama

Możliwość komentowania PO „partią oszustów i złodziei”?☚◙◙◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: