Wielka wpadka PO ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 31 stycznia 2014

Polityka Platformy przywitały puste krzesła

Szef sejmowej komisji finansów publicznych, a zarazem poseł PO Dariusz Rosati musiał się mocno zdziwić, gdy zobaczył, że na specjalnie zwołane spotkanie z jego udziałem nie stawił się żaden przedstawiciel zachodniopomorskich samorządowców. Polityka Platformy przywitały puste krzesła.

Jak wynika z relacji lokalnego dodatku do „Gazety Wyborczej”, Dariusz Rosati miał tłumaczyć zebranym samorządowcom jak korzystać z unijnych dotacji.

Gdy polityk dotarł na spotkanie, okazało się, że sala jest pusta. Nie przybył żaden z wójtów, burmistrzów, prezydentów i skarbników gmin.

– No cóż, przywiozłem pieniądze i nie mam komu ich wręczyć – stwierdził Rosati.

Odpowiedzialni za zorganizowanie spotkania działacze PO zorganizowali już prywatne śledztwo w tej sprawie. Okazuje się, jednak, że pomimo zapewnień o rozesłanych e-mailach z zaproszeniem na spotkanie. Poza występującym w roli gospodarza burmistrzem Goleniowa, na sali obecni byli jeszcze przedstawiciele gminy Maszewo i Osina, kilkadziesiąt krzeseł było pustych. Nawet szefowie gmin będący członkami PO tłumaczyli swoją nieobecność zapewniając, że nic nie wiedzieli o spotkaniu.

szczecin.gazeta.pl, niezalezna.pl
fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta

Możliwość komentowania Wielka wpadka PO ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: