☞ Jacek Kurski na Majdanie, z tarczą wśród Spartan i na księżycu… ☚◙◙◙◙ przeczytaj

Posted in ■ aktualności, ■ satyra by Maciejewski Kazimierz on 25 lutego 2014

Krótka nauczka, dlaczego nie wolno przesadzać z lansem 

Wśród protestujących na Majdanie pojawiło się, pojawia i zapewne pojawiać się będzie wielu polskich polityków. Jedni negocjują z ukraińską władzą i opozycją, inni przemawiają na Majdanie, a jeszcze inni pojechali doświadczyć tamtejszej atmosfery. Niemal każdy pochwalił się swoimi osiągnięciami w postaci zdjęcia: widzieliśmy fotografię Jarosława Kaczyńskiego idącego na czele marszu wraz z Witalijem Kliczką, Radosław Sikorski pokazywał się na zdjęciach z obalonym pomnikiem Lenina, ale wszystkich przebił Jacek Kurski.

Polityk Solidarnej Polski w poniedziałkowy wieczór postanowił podzielić się z internautami swoimi zdjęciami prosto z Ukrainy. Zrobił to jednak w stylu, który wywołał duże rozbawienie i szereg kpin od obserwujących profil Kurskiego na Twitterze. Europoseł pokazał się z tarczą wśród protestujących, na tle opon i w towarzystwie wyrażających nadzieję i zaniepokojenie manifestujących. Wiele z nich odbyło się w stylu tzw. selfie. Jacek Kurski jest zdziwiony negatywnymi reakcjami.

Nie rozumiem hejtu na moje zdjęcia z Majdanu. Wielu innych zamieszczało. Kurski hejt, inni ok?

– pyta na Twitterze.

Internauci pozostali bezlitośni:

wpolityce.pl
fot. Twitter

Wszelkie podobieństwa zdjęć europosła z portretem byłego prokuratora generalnego
(obraz znaleziono w jego domu) są całkowicie przypadkowe:

Reklama

Możliwość komentowania ☞ Jacek Kurski na Majdanie, z tarczą wśród Spartan i na księżycu… ☚◙◙◙◙ przeczytaj została wyłączona

%d blogerów lubi to: