☞ Może już czas na polską „barykadę” ? ☚◙◙◙◙ polecam

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 1 marca 2014

Dominująca cześć Polaków to w rzeczy samej – najzwyklejsi w świecie pozbawieni kręgosłupa moralnego konformiści, wysługujący się w większości polskim oligarchom ale nie tylko.

„Polacy nie odczuwają potrzeby wolności” – stwierdził Jerzy Targalski, współautor książkowego bestselleru „Resortowe dzieci”, udzielając wywiadu nowo powstałej polskiej rozgłośni internetowej na wyspach brytyjskich  Nowy Polski Show, której jednym z prezenterów jest nasz kolega, bloger :nurniflowenola /red. Adrian Wachowiak/.

Oczywiście że red. J. Targalski trafia w sedno. Dominująca cześć Polaków to w rzeczy samej – najzwyklejsi w świecie pozbawieni kręgosłupa moralnego konformiści, wysługujący się w większości polskim oligarchom ale nie tylko. To różowo-czerwoni beneficjenci III RP ( PRL-bis). Ot zwykłe sprzedajne kundle. By dobrać się do większej kupki „kości” są w stanie poświęcić wszystko i wszystkich . Jedyna zasada która nimi kieruje: to brak zasad. Makiawelizm w wersji „heart”. Zatem nie sposób ową grupę tych, jak dla mnie pospolitych „psi-synów”, przyrównywać w jakikolwiek sposób z narodem czasów „międzywojnia” / Polski – przedwojennej/.

Rozmyślnie napisałem o tamtym narodzie polskim ponieważ i z moich obserwacji jednoznacznie wynika iż – miejsce dumnego niegdyś narodu „Polan” opanowała, następnie  w sposób absolutnie podstępny,”zagospodarowała”,  kosmopolityczna nihilistyczna z natury, masa „ludzka”, uzurpująca sobie prawo do polskiego obywatelstwa , która to w sposób przejęty od swoich „turańskich” przodków narzuciła do tej pory chrześcijańskiej większości społeczeństwa, swój, jakże daleki i obcy naszej dotychczasowej kulturze , barbarzyński model „współistnienia”….

Także w sposób plugawy i podstępny owa „swołocz” utorowała sobie i tym samym zapewniła swoim „emisariuszom” nieograniczony dostęp do najwyższych stanowisk w utworzonym podług własnej wizji, marionetkowym państwie tzw. „Demokracji Ludowej”, czyli – PRL-u. Dziś wiemy już, iż okrzyknięte wówczas jako „wygrane” wybory do sejmu w roku 1947 były prawdopodobnie takim samym totalnym oszustwem jak to które miało miejsce podczas pamiętnego referendum z 30 czerwca 1946 roku.

Sfałszowane wybory do Sejmu (wywiad)

Jak wyglądała sytuacja polityczna w Polsce po referendum z 30 czerwca 1946 roku?

Referendum z 30 czerwca 1946 roku zakończyło się klęską partii tzw. bloku demokratycznego: PPR, PPS, SL i SD. Społeczeństwo Polski odpowiedziało twierdząco jedynie na trzecie pytanie głosowania – o akceptację nowej granicy na zachodzie, wyraźnie odrzucając dwa pierwsze – o zniesienie senatu oraz reformę rolną i nacjonalizację przemysłu. Władze sfałszowały jednak wyniki referendum i w oficjalnych komunikatach podawano, że Polacy głosowali „tak” na wszystkie trzy pytania, aprobując tym samym kierunki przemian ustrojowych w powojennej Polsce. / źródło /

W związku z tym iż poprzez oszustwo wyborcze „swołocz” komunistyczna (PPR, PPS, SL, SD) formalnie w pełni zapewniwszy sobie bezwzględną większość w parlamencie, przejęła rządy nad Polską i polakami. Mając zapewniony parasol ochronny w postaci uzbrojonych dywizji sovieckich stacjonujących podówczas także i w naszym kraju, także i szeroko rozbudowany aparat represji (UB, KBW, NKWD) wspierał w swych poczynaniach polskich „towarzyszy” dzierżących stery władzy w Polsce, nieprzerwanie od 1944 ( PKWN ) aż do 1989 roku.

Prawda jest taka iż władzy tej nie oddano nigdy a tylko zmieniono ośrodki decyzyjne. Kontrakt „okrągłego stołu” (z kantami) zapewnił tym co trzeba „miękkie lądowanie” w nową rzeczywistość. Stąd mamy kontynuację stanu sprzed 1989 roku. Tym razem do koryta dopuszczono także i różowe świnie rodzimego chowu , choć nie zawsze posiadające polski PESEL (Jack  Vincent …) ..

Ale czego nie robi się dla poprawienia wizerunku Polski. W pewnym momencie okrzyknięto nas „zieloną wyspą” pośród otaczających nas wokół takich samych postkolonialnych bankrutów. Ot i znalazł , nasz „umiłowany przywódca”, „słońce – Peru”, sposób jak utrzymać się na dryfującej fali a przy tym – nie zatonąć. PR-ar na „fool” i słupki w górę. Mając media i OBOP po swojej stronie ów „geniusz” skutecznie przeciwstawiał „swoje” racje każdej „fali” krytyki, która by mogła wszcząć burzę w parlamencie, na tyle dużą by, zatopić przeżartą rdzą korupcji, łajbę /”gabinet Ma-oła”/.

Nic to, że dopadła nas najzwyklejsza w świecie nędza. I co z tego, że jak przypuszczam większość społeczeństwa ma tego tuskowego „eldorado” po dziurki w nosie. Widać stąd że większości obecnie zamieszkującej Polskę jest już wszystko jedno jak i kto będzie ich „wykorzystywał”, byle by mieli co do michy wrzucić i mogli jako tako się wyspać.

Młodsi uciekają za miedzę, nieco starsi póki ich zakładów nie pozamykają jakoś tam przędą w końcu i na tych trafia i los się od nich odwraca. Zasilają ponad dwumilionową armię bezrobotnych ( bezrobocie ukryte w kraju jest co najmniej dwukrotnie większe ) nie wliczając w to ponad 2 mln emigracji zarobkowej. Włóczą się wówczas w poszukiwaniu tego czego właściwie nie ma (pracy),,,  Ci po 50-ce dla przykładu nie mają praktycznie żadnej szansy na ewentualny wyjazd za chlebem , ograniczenia wiekowe.

Zastanawiam się od dłuższego już czasu zadając sobie jedno ale za to podstawowe pytanie :

Co jeszcze musiałoby się wydarzyć w naszym kraju by te zamulone przez media głównego ścieku, upodlone do granic wytrzymałości – polskie matoły, wstały z kolan uniosły wysoko czoło i zaczerpnąwszy spory haust powietrza w płuca, z całych sił na jakie ich byłoby tylko wówczas stać – zechciały wreszcie wrzasnąć !!!!

Dosyć tego !
Wypi–dalać stąd – różowo-czerwona hołoto !
To nie wasz kraj i nigdy nie będzie !
Przejmujemy na powrót rządy w Polsce 
bo Ktoś wreszcie musi posprzątać po was ten chlew
którym spaskudziliście naszą ojcowiznę.
Jeśli nie oddacie władzy po dobremu, zrobimy to co trzeba będzie,
po to by was wykurzyć stąd i to na dobre ! 

Bracia Ukraińcy pokazali jak pozbyć się tej „czerwonej – /złodziejskiej/ zarazy” i udowodnili nie szczędząc przy tym krwi własnej, że jest to możliwe !

Jestem o tym więcej niż przekonany, że sytuacja dojrzała już do tego, także i w Polsce, by odpowiednie „siły sprawcze”, w najbliższym czasie, podjęły i ten temat. Jeśli już do tego dojdzie to biada wam, wy, uzurpatorzy polskiej racji stanu, bo odpowiecie za każdą zdradę i każdą złotówkę ukradzioną Polsce i Polakom. Da Bóg a ruszymy z takim impetem że zdmuchniemy ten wasz „ubekistan” niczym bańkę mydlaną. Tak by po koszmarze zwanym III RP pozostały jedynie mgliste wspomnienia i pełne więzienia, waszych „aktywistów” bądź „współpracowników” ….

/Amen/

Andruch • naszeblogi.pl
fot. Agencja REPORTER

Reklama

Możliwość komentowania ☞ Może już czas na polską „barykadę” ? ☚◙◙◙◙ polecam została wyłączona

%d blogerów lubi to: