Gwałt na nastolatkach. Bestialskie zachowania rosyjskich żołnierzy na Krymie! ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 9 marca 2014

Rosyjscy żołnierze na Krymie czują się bezkarni.

Gwałt na nieletnich dziewczynach, potem zastraszanie ich rodziców – to ich dzieło.
– Dopuścili się gwałtu na dwóch nastolatkach w wieku 15 i 16 lat – podaje portal k-z.com.ua.

Symferopol na Krymie. Nastolatki chciały zrobić sobie zdjęcie z rosyjskimi żołnierzami i padły ofiarą zbiorowego gwałtu. Najpierw mundurowi dobierali się do nastolatek, później je napastowali, by w końcu dopuścić się gwałtu.

– Dwie nastolatki z Symferopolu zostały zgwałcone przez rosyjskich okupantów. W napaści uczestniczyło kilku mundurowych – podał portal Sfora.pl, który powołał się na ukraińskojęzyczny serwis.

Jak czytamy na k-z.com.ua, dziewczęta mają 15 i 16 lat. Dowódcy rosyjskich żołnierzy próbują zatuszować sprawę. Podobno zastraszyli rodziców ofiar, gdy ci chcieli zgłosić ten incydent. Jak podaje portal, „śledztwa z oczywistych powodów nie wszczęła także lokalna policja”.

W ubiegłym tygodniu wojska rosyjskie wtargnęły na Krym. – Dziś na półwyspie Krymskim znajduje się około 30 tysięcy rosyjskich żołnierzy – poinformował generał Mychajło Kowal z Państwowej Służby Granicznej Ukrainy.

fakt.pl, niezalezna.pl
fot. twitter.com / NATOSource

Możliwość komentowania Gwałt na nastolatkach. Bestialskie zachowania rosyjskich żołnierzy na Krymie! ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: