☞ Tusk: Dojście PiSu do władzy oznacza wojnę z Rosją ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 24 marca 2014

Tak głosi premier Tusk. Zgadzam się z nim. Rosja ma ambicje imperialne i nie poprzestanie na Krymie (gdy niemoc Zachodu się utrzyma).

Dziś cały świat patrzy na Ukrainę, która oddaje uzbrojenie w rosyjskie ręce. Nie będę wyliczał błędów w strategii rządu Jaceniuka (o ile ten rząd ma w ogóle jakąś strategię), bo zrobili i zrobią to lepsi ode mnie w tej materii.  Moim zdaniem trzeba było użyć antyterrorystów gdy pierwsze oddziały rosyjskich bandytów napadały na budynki krymskiej administracji.

Nie zrobiono tego, ale nawet wtedy jeszcze nie wszystko było stracone. Skoro Ukraińcy nie chcieli walczyć na Krymie trzeba było przerzucić ludzi i uzbrojenie na teren Ukrainy i nie pozwolić na to aby Ruscy wywieźli ukraińskich żołnierzy (jeszcze nie wiadomo gdzie) jak przestępców

Wracając do wojny Polska – Rosja. Gdyby pod rządami Kaczyńskiego doszło do wtargnięcia rosyjskich wojsk, polscy żołnierze stawiliby zbrojny opór. Walczylibyśmy 20 – 50 – 100 – 200 dni. Po przegraniu decydujących bitew może zawiązałaby się jakaś partyzantka, bo jak to po wojnie ostałaby się część naszego śladowego uzbrojenia.

Za Platformy sprawy potoczą się inaczej. Pod rządamiTuska już wraca narracja, że przecież nic się nie stało, że ten Ruski nie taki zły. Gdy Rosjanie wejdą do Polski poddamy się tak jak Ukraińcy na Krymie i nie będzie wojny. Będzie przyzwolenie na okupację, na aneksję Polski. Lemingi przywitają Rosjan kwiatami w nadziei, że rosyjski niedźwiedź doceni ich służalczość. A rosyjska swołocz zeżre kwiaty, po czym na ich oczach będzie gwałciła ich kobiety, będzie kradła im tablety, smartfony i inne gadżety, które to Młodzi Wykształceni z Wielkich Miast kupili sobie w kredycie 12 rat 0%.

Taka różnica między rządami Kaczyńskiego a Tuska.

adriano • naszeblogi.pl
Jestem założycielem portalu Obiektywnie.com.pl, blogerem Niepoprawni.pl.
Piszę też na portalu Radia Wnet- jako użytkownik o nicku Obiektywnie.com.pl.
Należę do jednego z Klubów Gazety Polskiej.
kontakt: redakcja@obiektywnie.com.pl

Reklama

Możliwość komentowania ☞ Tusk: Dojście PiSu do władzy oznacza wojnę z Rosją ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: