☞ Ukraina z „Bolkiem” w tle☚◙

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 12 kwietnia 2014

Cała moja sympatia do USA legła w gruzach. Łudziłem się. 

Krzysztof Wyszkowski w rozmowie z Grzegorzem Braunem ujawnił wiele faktów, które całkowicie mnie rozbiły. Fakty te, pokazały, że jako naród jesteśmy sami.

Majdan wybuchł spontanicznie, ludzie mieli dość sytuacji w kraju, biedy, Janukowycza. Wtedy do akcji ruszyli Amerykanie. Ambasador USA Stefan Mull odwiedził w Gdańsku Lecha Wałęsę. Pan Wyszkowski mający z nim kontakt zapytał go czy wizyta miała charakter oficjalny czy też inny. Mull odpowiedział, że była to rozmowa prywatna, odwiedził starego przyjaciela.

Nasz słynny „Bolek” zaczął się wtedy udzielać w tv. Udzielał licznych wywiadów w których pouczał Ukraińców, że nie tędy droga, że nie kamieniami należy walczyć, nie na ulicy i od razu wskazał na „Referendum”. To się działo grubo przez zajęciem Krymu przez sowietów.

W tym czasie Radzio Sikorski na Ukrainie mówi słynne słowa: „będziecie martwi jeśli nie poprzecie porozumienia”.

USA broni Janukowycza i Rosji a rękoma polskimi namawia Ukraińców do „okrągłego stołu bis”. Czyli chce zamienić komunizm na postkomunizm, tak jak to się stało w Polsce. Cała ta układanka wzięła w łeb, Janukowycz ucieka do Rosji. Pojawia się na konfernecji prasowej w Rostowie gdzie oświadcza, że nadal jest prezydentem Ukrainy i żąda „Referendum”.

Wychodzi na to, że „Bolek” wiedział dużo wcześniej, co szykuje się na Ukrainie i kto to robi. A Rosjanie jak gdyby nigdy nic zajmują Krym.

I w tym momencie Amerykanie robią zwrot na pięcie. Zaczynają straszyć Rosjan sankcjami, PDT, Sikorski nagle są za Ukraińcami, straszą Polaków zagrożeniem wojną.

O co w tym wszystkim chodzi. Amerykanom Rosja jest potrzebna. Sama w sobie nie stanowi zagrożenia dla USA. Dla nich najlepsze rozwiązanie to Ukraina postkomunistyczna pod wpływami Rosji, tak jak obecnie Polska. Ja w to nie wierzyłem, ale… 
źródło:  https://wzzw.wordpress.com/2014/02/28/%E2%98%9E-czy-bolek-wysypal-ameryka…

Okrągły stół w Polsce. Wybory 4 czerwca 1989 r. A już 9-11 lipca pojawia się w Warszawie były prezydent USA Bush. Do czego namawia? Wskazuje, że dobrze by było, żeby Prezydentem Polski został nie kto inny jak Jaruzelski.

Mało tego, Bush chciałby, żeby Polska pozostała w Układzie Warszawskim oraz RWPG.

Rosjanie powołują grupę kontrwywiadowczą w ramach tzw. „operacji Wisła”. Tam odnotowano, że z ambasadą radziecką wtedy próbowali skontaktować się „opozycjoniści” Onyszkiewicz i Wajda. Wtedy także powstaje nowa tajna „partia”. Nazywa się Partia Służby Bezpieczeństwa -złożona z oficerów WSI. Jej zadaniem jest doprowadzenie do wyboru na prezydenta tow. Jaruzelskiego oraz zadbanie o interesy Kiszczaka, Józefa Czyrka, Stanisława Cioska, Andrzeja Gdula, Janusza Reykowskiego, Mieczysława Rakowskiego, Aleksandra Kwaśniewskiego, Jerzego Urbana itd.

Był to cały szereg mechanizmów które miały doprowadzić tylko do jednego – płynnego przejścia z komunizmu do postkomunizmu.

Lech Wałęsa stwierdził: „Gdybym został teraz prezydentem, oznaczałoby to natychmiastową wojnę domową” i 19 czerwca podczas spotkania z gen. Kiszczakiem zadeklarował, że nie będzie kandydował na urząd prezydenta. Kilka dni później, 23 czerwca, również OKP podjęło decyzję o niewysuwaniu własnego kandydata. Tego samego dnia biskup Jerzy Dąbrowski w imieniu Episkopatu przekonywał: „najlepszym kandydatem byłby tu gen. Jaruzelski, ale pod warunkiem, że wybierany byłby spośród kilku kandydatów”.
źródło: http://nowahistoria.interia.pl/prl/news-stabilizacja-w-polsce-ma-kluczow…

Ten sam Bush już wcześniej w Kijowie namawiał by Ukraina nie wychodziła z ZSRR.

Amerykanom taka Rosja jak dzisiaj jest potrzebna. Putin to cyniczny oficer KGB, udający wielkiego patriotę Rosji (a wysadza domy w Moskwie). USA mają swoją politykę, Rosja jest w tej układance ważna. Nie może się rozpaść, Chiny mogą wtedy zająć Syberię, a Syberia to złoża, bez których Chiny nie mogą stać się mocarstwem. Słaba Rosja to mocne Chiny.

No i Niemcy. Nie wyobrażają sobie życia bez Rosji. Grożenie paluszkiem, niby sankcje są dla społeczeństwa, a interesy i polityka idą swoją odrębną drogą.

Gdzie w tym wszystkim Polska? Gdy żył Lech Kaczyński Polska była przeszkodą dla polityki USA. Pan Krzysztof Wyszkowski ujawnia jak latem 1992 roku sekretarz ds polityki Wschodniej USA (nie podał nazwiska) powiedział, że: „Kaczyńscy nigdy nie dojdą do władzy”.

W czym Lech Kaczyński przeszkadzał USA?

W czasie wydarzeń na Ukrainie USA kilkakrotnie prosiły Tel Aviv o zabranie głosu. Izrael bardzo się od tego wymigiwał. Powód?

Izrael prosił USA o atak na Iran. Przeciwnikiem tego był między innym John Kerry. Za karę Izrael ogłosił go antysemitą, a John Kerry jest pochodzenia żydowskiego! Ale wypisz wymaluj sposób reakcji jak Szechtera.

To wszystko jest przerażające. Komuniści jak Miller robią prelekcje w USA. Rządzić Polską mogą Kwasniewski, Miller, Tusk, Komorowski ale nie Kaczyńscy. Teraz jest tylko Jarosław.

Mogliśmy służyć w kontyngencie wojsk ONZ na Wzgórzach Golan, bylibyśmy rozjemcami w słusznej sprawie przynajmniej, ale żołnierzy wysłano do Iraku. Po jaką cholerę? Jaki interes miała Polska wciągając się w konflikt w Iraku. Jeden – służalczość wobec USA za nic, ot tak sobie.

Zamiast tarczy antyrakietowej mamy ambasadora USA mówiącego po polsku. Taka mała nagroda. Mamy postkomunizm, okradający Polskę do gołej ziemi. Mamy UE, której Prezydent Herman van Rompuy zapowiada likwidację flag, hymnów, konstytucji a więc nic innego jak likwidację Państw Narodowych.

I działając posłusznie na rzecz Rosji, Niemiec, USA staramy się wprowadzać „okrągły stół” w krajach Europy Wschodniej….

Polak 2013 • niepoprawni.pl

Możliwość komentowania ☞ Ukraina z „Bolkiem” w tle☚◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: